2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding Theaterstoelen
Beschreibung: Nationale Opera & Ballet renoveert in de zomer van 2027 de grote zaal. Belangrijk onderdeel van de renovatie is de vervanging van alle stoelen. Opdrachtgever heeft tot doel om met deze aanbesteding de partij te vinden die de beste prijs-kwaliteitverhouding aanbiedt voor de levering, montage en gebruiksklaar opleveren van de theaterstoelen in de grote zaal van Nationale Opera & Ballet. De aan te besteden Opdracht bestaat uit: • Verwijderen en afvoeren van de bestaande theaterstoelen • Leveren en monteren van 1597 theaterstoelen: o 719 vaste theaterstoelen parterre. o 410 vaste theaterstoelen balkon 1. o 356 vaste theaterstoelen balkon 2 o 12 verwijderbare stoelen parterre o 4 verwijderbare stoelen parterre o 96 theaterstoelen op verrolsets. • Leveren van reserveonderdelen (zie paragraaf 3.12 van het Bestek) • Opleiden/instrueren van het technisch personeel. • Verstrekken van een opleverdossier. • All-in garantie en onderhoud van de installatie gedurende het eerste jaar.
Interne Kennung: TA2128
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39111200 Theatersitze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111300 Abbauarbeiten, 45255400 Fertigungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Theaterstoelen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opgave van de onderhoudskosten en vervangingsinvesteringen voor 10 jaar na het eerste jaar. Opgave van deze kosten is verplicht. De opdrachtgever is niet verplicht het onderhoud te gunnen.