755365-2023 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – A04.36.2023 Civieltechnische adviesproducten Gemeente Leiden en Oegstgeest
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: A04.36.2023 Civieltechnische adviesproducten Gemeente Leiden en Oegstgeest
Beschreibung: De gemeenten heeft de wens externe adviesproducten te kunnen inzetten daar waar de interne capaciteit het niet toelaat. De aard en omvang van de inkoop van deze diensten heeft geleid tot een keuze om de inkoop van deze diensten doormiddel van een Europese Niet-openbare aanbesteding onder te brengen in een raamovereenkomst. Het betreft het laten uitvoeren van opdrachten met een afgekaderd eindresultaat voor (delen van) civieltechnische projecten. Het betreft niet de inhuur van civieltechnische medewerkers, dit is reeds gecontracteerd. Opdrachtgevers onderkennen onderstaande werkzaamheden binnen dit contract die zij willen laten uitvoeren. Ook combinaties van deze vier werkzaamheden kunnen voorkomen. a) Opstellen van tekeningen, bestekken en andere contractvormen; b) Aanbestedingsstrategieën; c) Opstellen van kostenramingen d) Directievoering en toezicht met een taak- en projectafkadering. De gemeente Leiden heeft de afgelopen jaren tussen de €300.000,- en €400.000,- uitbesteed aan civieltechnische ingenieursdiensten o.b.v. resultaatverplichting. De gemeente Oegstgeest geeft jaarlijks circa 80.000 euro uit aan dit type opdrachten. De maximale omvang die via deze raamovereenkomst ingezet zal worden is €2.000.000,- voor de volledige looptijd inclusief verlenging.
Interne Kennung: A04.36.2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Civieltechnische adviesproducten Gemeente Leiden en Oegstgeest
Beschreibung: zie Selectieleidraad zie hoofdpublicatie
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging van 2 x 12 maanden
755365-2023 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: A04.36.2023
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging van 2 x 12 maanden