2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętów i akcesoriów komputerowych - AZP.25.1.86.2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów i akcesoriów komputerowych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 2a do SWZ, - Wzór umowy – załącznik nr 3 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30237200 Computerzubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętów i akcesoriów komputerowych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz wzorem umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy