See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Zeewolde Coördinator / Adviseur Subsidies
Beschreibung: Subsidiecoördinator gemeente Zeewolde Voor de gemeente Zeewolde zijn wij op zoek naar een subsidiecoördinator voor 12-16 uur per week. Als subsidiecoördinator werk je zelfstandig en voer je o.a. de volgende taken uit: ● Je geeft advies aan de inhoudelijke teams. Daarnaast ondersteun je de beleidsadviseurs bij het verder ontwikkelen van hun projecten richting subsidieaanvragen. Je deelt actief je kennis over subsidieprocessen; ● Je coördineert en bewaakt de subsidieprocessen en - termijnen binnen de gemeentelijke organisatie. Daarnaast heb je een totaaloverzicht van alle aangevraagde, verleende en vastgestelde subsidies; ● Je ondersteunt je collega’s en adviseert bij de beoordeling en verantwoording van subsidieaanvragen. Je functioneert tevens als vraagbaak en je bent hierbij een eerste aanspreekpunt voor procesvragen; ● Je zorgt, wanneer nodig, samen met de juristen voor de actualisatie van de algemene subsidieverordening en eventuele andere algemene beleidsregels; ● Je bent verantwoordelijk voor het subsidieproces voor subsidies van het fysieke en sociale domein waarbij je de afhandeling van alle stappen in dit proces bewaakt; ● Je bent vraagbaak voor collega’s en subsidieaanvragers (inwoners, bedrijven, maatschappelijke organisaties etc.); ● Je denkt proactief mee met de optimalisering van het subsidieproces; je ziet wat makkelijker of beter kan in het subsidieproces en doet verbetervoorstellen; ● Je bent verantwoordelijk voor de subsidieparagraaf in de Programmabegroting en de -rekening; ● Je doet voorstellen voor de indexering van subsidies en stelt vervolgens de subsidieplafonds op.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamische aankoop systeem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000