755432-2023 - Wettbewerb
Polen – Rettungsdienste – Świadczenie usług w zakresie obsługi ratowniczej na obiektach Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o. w Koszalinie
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie obsługi ratowniczej na obiektach Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o. w Koszalinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie obsługi ratowniczej na obiektach Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o. w Koszalinie w podziale na dwie części: część nr 1 – usługi w zakresie ratownictwa wodnego w kompleksie Park Wodny Koszalin przy ul. Rekreacyjnej 14 w Koszalinie, część nr 2 – usługi w zakresie ratownictwa wodnego w kompleksie Basen i Hala przy ul. Głowackiego 3 – 5 w Koszalinie
Interne Kennung: DZP.261.10.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PWK
Beschreibung: usługi w zakresie ratownictwa wodnego w kompleksie Park Wodny Koszalin przy ul. Rekreacyjnej 14 w Koszalinie
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Dla części nr 1 – usługi w zakresie ratownictwa wodnego w kompleksie Park Wodny Koszalin przy ul. Rekreacyjnej 14 w Koszalinie – ZAMAWIAJĄCY przewiduje realizację zamówienia podstawowego w terminie od daty podpisania umowy do 31.01.2025 r., a w przypadku skorzystania przez ZAMAWIAJĄCEGO z prawa opcji maksymalny termin realizacji to 30.04.2025 r. 2. ZAMAWIAJĄCY przewiduje wydłużenie terminu realizacji o maksymalnie 3 miesiące w przypadku skorzystania z prawa opcji, które jest jednostronnym uprawnieniem ZAMAWIAJĄCEGO. 3. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi poprzez złożenie przez ZAMAWIAJĄCEGO pisemnego oświadczenia woli na minimum 2 tygodnie przed końcem trwania umowy w jej zakresie podstawowym (tj. przed 31.01.2025 r.). Pisemne oświadczenie woli ZAMAWIAJĄCEGO, uruchamiające prawo opcji, musi zawierać: a) informację dotyczącą okresu, przez jaki prawo opcji będzie realizowane, nie dłuższego niż 3 miesiące, b) siatka godzin przewidziana na okres, przez jaki prawo opcji będzie realizowane, c) czytelny podpis kierownika obiektu, d) czytelny podpis osoby sprawującej funkcję Głównego Księgowego. 4. W okresie realizacji opcji zakres przedmiotu zamówienia oraz sposób rozliczania świadczonych usług pozostają bez zmian.
Los: LOT-0002
Titel: BiH
Beschreibung: usługi w zakresie ratownictwa wodnego w kompleksie Basen i Hala przy ul. Głowackiego 3 – 5 w Koszalinie
Interne Kennung: Część nr 2
Beschreibung der Optionen: 1. Dla części nr 2 – usługi w zakresie ratownictwa wodnego w kompleksie Basen i Hala przy ul. Głowackiego 3 – 5 w Koszalinie – ZAMAWIAJĄCY przewiduje realizację zamówienia podstawowego w terminie od daty podpisania umowy do 31.01.2025 r., a w przypadku skorzystania przez ZAMAWIAJĄCEGO z prawa opcji maksymalny termin realizacji to 30.04.2025 r. 2. ZAMAWIAJĄCY przewiduje wydłużenie terminu realizacji o maksymalnie 3 miesiące w przypadku skorzystania z prawa opcji, które jest jednostronnym uprawnieniem ZAMAWIAJĄCEGO. 3. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi poprzez złożenie przez ZAMAWIAJĄCEGO pisemnego oświadczenia woli na minimum 2 tygodnie przed końcem trwania umowy w jej zakresie podstawowym (tj. przed 31.01.2025 r.). Pisemne oświadczenie woli ZAMAWIAJĄCEGO, uruchamiające prawo opcji, musi zawierać: a) informację dotyczącą okresu, przez jaki prawo opcji będzie realizowane, nie dłuższego niż 3 miesiące, b) siatka godzin przewidziana na okres, przez jaki prawo opcji będzie realizowane, c) czytelny podpis kierownika obiektu, d) czytelny podpis osoby sprawującej funkcję Głównego Księgowego. 4. W okresie realizacji opcji zakres przedmiotu zamówienia oraz sposób rozliczania świadczonych usług pozostają bez zmian.