See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego (9 części)
Beschreibung: III. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa Sprzętu Medycznego” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 strona 1 i 2 formularza ofertowego do SWZ odpowiednio do każdej z części zamówienia. 3. Zamówienie jest podzielone na części – Główny KOD CPV 33 100000-3 – urządzenia medyczne: Część nr 1 Dostawa krzesełka z systemem schodowym – 4 szt. CPV 33193000-9 Część nr 2 Dostawa defibrylatora transportowego - 30 szt. - CPV 33182100-0 Część nr 3 Dostawa aparatu do automatycznej kompresji klatki piersiowej – 4 szt. - CPV33172200-8 Część nr 4 Dostawa respiratora transportowego –.27 szt. - CPV 33157000-5 Część nr 5 Dostawa torb pierwszej pomocy – 5 szt. - CPV33141623-3 Część nr 6 Dostawa pompy infuzyjnej strzykawkowej – 27 szt. - CPV 33194110 Część nr 7 Dostawa ssaka elektrycznego – 4 szt. - CPV 33162000 Część nr 8 Dostawa videolaryngoskopu – 4 szt. - CPV 33172000-6 Część nr 9 Dostawa automatycznych defibrylatorów zewnętrznych – 150 szt. - CPV 33182100-0 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedną lub dowolną ilość części. 5. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej. 6. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu 7. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 241 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie wymaga realizacji zamówienia przez zakłady pracy chronionej, spółdzielnie socjalne lub innych wykonawców, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 95 i 96 ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej. 11. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej. 12. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzania aukcji elektronicznej. 13. Zamawiający nie przewiduje składania oferty w postaci katalogów elektronicznych ani dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 14. Zamawiający nie przewiduje zastosowanie prawa opcji 15. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego Wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia. 16. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z ich opisem oraz wskazaniem norm, które spełniają, jeżeli jest taki wymóg w warunkach zamówienia 17. Na podstawie art. 257 pkt 1) ustawy Pzp Zamawiający informuje, że w razie nie przyznania mu środków publicznych przeznaczonych na sfinansowanie całości lub części niniejszego zamówienia postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia zostanie unieważnione
Interne Kennung: 34/SPMED
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn.„Zakup sprzętu do działań ratowniczych” w ramach krajowego ,,Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026” przyjętego uchwałą nr 72 Rady Ministrów z dnia 27 maja 2025 r. (M. P. z 2025 r. poz. 541) w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej, wynikających z ustawy z dnia 5 grudnia 2024 r. o ochronie ludności i obronie cywilnej (Dz. U. poz. 1907)”. Zamawiający jest w trakcie procedury zmierzającej do zawarcia umowy w celu pozyskania środków finansujących przedmiot zamówienia. Przedłużająca się procedura a celowość wykorzystania środków w tym rozliczenia w konkretnych terminach jest priorytetem dla zrealizowaniu celów programu. Na podstawie art. 257 pkt 1) ustawy Pzp Zamawiający informuje, że w razie nie przyznania mu środków publicznych przeznaczonych na sfinansowanie całości lub części niniejszego zamówienia postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia zostanie unieważnione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33182100 Defibrillator, 33172200 Ausrüstung für Reanimation, 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte, 33141623 Verbandkästen, 33194110 Infusionspumpen, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation, 33182100 Defibrillator
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Dostawa krzesełka z systemem schodowym – 4 szt.
Beschreibung: III. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa Sprzętu Medycznego” 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 strona 1 i 2 formularza ofertowego do SWZ odpowiednio do każdej z części zamówienia. 17. Na podstawie art. 257 pkt 1) ustawy Pzp Zamawiający informuje, że w razie nie przyznania mu środków publicznych przeznaczonych na sfinansowanie całości lub części niniejszego zamówienia postępowanie o udzielenie niniejszego zamówienia zostanie unieważnione
Interne Kennung: 34/SPMED/2025 - część 1
Haupteinstufung (cpv): 33193000 Behindertenfahrzeuge, Rollstühle und dazugehörige Ausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Dostawa defibrylatora transportowego - 30 szt.
Interne Kennung: 34/SPMED/2025 - część 2
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Dostawa aparatu do automatycznej kompresji klatki piersiowej – 4 szt
Interne Kennung: 34/SPMED/2025 - część 3
Haupteinstufung (cpv): 33172200 Ausrüstung für Reanimation
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Dostawa respiratora transportowego z urządzeniem do nieinwazyjnego CPAP –27 szt
Interne Kennung: 34/SPMED/2025 - część 4
Haupteinstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Dostawa torb pierwszej pomocy – 5 szt.
Interne Kennung: 34/SPMED/2025 - część 5
Haupteinstufung (cpv): 33141623 Verbandkästen
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Dostawa pompy infuzyjnej strzykawkowej – 27 szt.
Interne Kennung: 34/SPMED/2025 - część 6
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - Dostawa ssaka elektrycznego – 4 szt.
Interne Kennung: 34/SPMED/2025 - część 7
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Dostawa videolaryngoskopu – 4 szt.
Interne Kennung: 34/SPMED/2025 - część 8
Haupteinstufung (cpv): 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - Dostawa automatycznych defibrylatorów zewnętrznych – 150 szt.
Interne Kennung: 34/SPMED/2025 - część 9