2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interiérové vybavení Multifunkční sportovní a kulturní haly v Brně - mobiliář
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového interiérového vybavení do Multifunkční sportovní a kulturní haly v Brně (dále jako „MFH“), tj. zejména dodávky nábytkového vybavení a zařízení dle požadavků zadavatele. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v technické specifikaci a projektové dokumentaci – projekt interiéru – příloha č. 2 této zadávací dokumentace (Technická specifikace).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39151300 Modulmöbel, 39121200 Tische, 39113200 Sofas, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Interiérové vybavení Multifunkční sportovní a kulturní haly v Brně - mobiliář
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121200 Tische, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39151300 Modulmöbel, 39113200 Sofas, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ možnost změny vybraného dodavatele v průběhu realizace plnění veřejné zakázky, a to v případě, že bude smlouva s vybraným dodavatelem předčasně ukončena. Dojde-li k ukončení smluvního vztahu, je zadavatel oprávněn uzavřít smlouvu na plnění veřejné zakázky s dalším dodavatelem v pořadí v zadávacím řízení za předpokladu, že s touto změnou bude nový dodavatel souhlasit. Dle rozhodnutí zadavatele s ohledem na aktuální stav plnění smlouvy nový dodavatel buď vstoupí do práv a povinností plynoucích ze smlouvy s vybraným dodavatelem, tj. nový dodavatel převezme práva a povinnosti ze smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem v plném rozsahu, s výjimkou případných nepodstatných změn závazku, nebo bude realizovat plnění ve zbývajícím rozsahu plnění v souladu se svou nabídkou podanou v zadávacím řízení, bude-li možné tento zbývající rozsah jednoznačně určit. V případě změny dodavatele zadavatel rozhodne, zda bude předmět plnění dokončen za cenu dosavadního dodavatele či za cenu, kterou ve své nabídce podané v zadávacím řízení podal účastník, který byl druhým (či dalším) v pořadí. V případě změny dodavatele může dojít ke změně osob, kterými dodavatel v zadávacím řízení prokazoval kvalifikaci, či jiných osob, avšak vždy tak, aby bylo zachováno naplnění požadavků na kvalifikaci stanovených v zadávacím řízení. V případě změny dodavatele na základě zde popsané výhrady změny závazku ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ vyzve zadavatel vždy dodavatele, který se v rámci hodnocení nabídek umístil jako další v pořadí za původním vybraným dodavatelem (počínaje tedy druhým v pořadí). Bude-li tento se změnou dodavatele souhlasit, zadavatel u něj ověří splnění podmínek účasti v zadávacím řízení stejně, jako to učinil u původního vybraného dodavatele. Splňuje-li takto vyzvaný dodavatel podmínky účasti v zadávacím řízení a bude-li souhlasit s uzavřením smlouvy, zadavatel přistoupí k uzavření smlouvy s tímto dodavatelem. Nebude-li takto vyzvaný dodavatel splňovat podmínky účasti nebo nebude-li souhlasit s tím, že s ním bude uzavřena smlouva na zbývající část plnění (či vstoupí do již existujícího závazku), zadavatel vyzve dalšího dodavatele v pořadí (na základě výsledku hodnocení nabídek v zadávacím řízení). Zadavatel si dále ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje, že v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů po uzavření smlouvy je zadavatel oprávněn do existujícího závazku změnu na straně dodavatele promítnout a dále pokračovat ve smluvním vztahu, pokud: a) zbývající dodavatelé prohlásí, že jsou schopni realizovat předmět plnění v plném rozsahu; a b) zbývající dodavatelé nadále splňují kritéria kvalifikace dle čl. 6 této zadávací dokumentace. V takovém případě se zbývající dodavatelé (téhož sdružení) zavazují uzavřít se zadavatelem bezodkladně dodatek, který bude uvedené záležitosti upravovat. V případě, že zbývající dodavatelé nebudou splňovat kritéria kvalifikace stanovená v zadávací dokumentaci nebo nepřevezmou práva a povinnosti ze smlouvy v plném rozsahu s výjimkou dovolených změn závazků, může zadavatel uzavřít smlouvu s druhým či dalším účastníkem v pořadí dle hodnocení nabídek v zadávacím řízení, a to dle pravidel určených v tomto článku zadávací dokumentace.