755450-2025 - Ergebnis
Tschechien – Grundstückspflege – I.tř. Kosení travních porostů - oblast Trutnov
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelI.tř. Kosení travních porostů - oblast Trutnov
BeschreibungPředmětem VZ je uzavření Rámcové dohody na dobu trvání 24 měsíců s jedním účastníkem na kosení travních porostů podél silnic I.tř. - dle pasportu - silnice I/14, I/16 a I/37 v okrese Trutnov. Zajištění kosení travních porostů strojně nebo ručně v celém profilu silničních příkopů (krajnice, příkopy, svahy, silniční pomocné pozemky).
Interne Kennung10PU-003906
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
LosLOT-0001
TitelI.tř. Kosení travních porostů - oblast Trutnov - Dílčí objednávka č. 2
BeschreibungPředmětem je kosení travních porostů podél silnic I.tř. - dle pasportu - silnice I/14, I/16 a I/37 v okrese Trutnov.
Interne Kennung10PU-004156
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 ZZVZ vyhrazuje následující změny závazků z Prováděcích smluv, které budou uzavřeny s vybraným dodavatelem: Možnost realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění Rámcové dohody.