See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Huur en was van personeelskledij en plat linnen voor het WZC Ter Stelten vanaf 1 maart 2024 t.e.m. 28 februari 2026 (ev. 2x verlengbaar met 1 jaar)
Beschreibung: Huur en was van personeelskledij en plat linnen voor het WZC Ter Stelten vanaf 1 maart 2024 t.e.m. 28 februari 2026 (ev. 2x verlengbaar met 1 jaar)
Interne Kennung: PPP06G-2141/3009/AD/OD/KLEDIJ&LINNEN/2023/13
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Huur en was personeelskledij
Beschreibung: Huur en was personeelskledij
Interne Kennung: AD/OD/KLEDIJ&LINNEN/2023/13
Los: LOT-0002
Titel: Huur en was plat linnen
Beschreibung: Huur en was plat linnen