755477-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Gartenbau – Pielęgnacja zieleni niskiej, utrzymanie czystości na terenach zieleni.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pielęgnacja zieleni niskiej, utrzymanie czystości na terenach zieleni.
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 5 części: Część nr 1 - Pielęgnacja zieleni niskiej, utrzymanie czystości na terenach zieleni w rejonie osiedli Śródmieście, Północ – Tysiąclecie, Kąty, Stara Huta. Część nr 2 - Pielęgnacja zieleni niskiej, utrzymanie czystości na terenach zieleni w rejonie osiedli Niepodległości, Kościelec, Młodości, Stella, Rospontowa, Borowiec Część nr 3 - Pielęgnacja zieleni niskiej, utrzymanie czystości na terenach zieleni w rejonie sołectw Płaza, Źrebce, Pogorzyce, Luszowice, Balin, Okradziejówka. Część nr 4 - Pielęgnacja zieleni niskiej, utrzymanie czystości na terenach zieleni w Parku Miejskim i Parku Pałacowym w Kościelcu. Część nr 5 - Pielęgnacja zieleni niskiej, utrzymanie czystości w pasach drogowych dróg gminnych na terenie Gminy Chrzanów.
Interne Kennung: ZP.271.44.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywać będzie się w języku polskim przy użyciu Platformy: https://platformazakupowa.pl/pn/chrzanow. 2. Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl/pn/chrzanow i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem ww. Platformy poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego. 3. Do przygotowania oferty oraz dokumentów i oświadczeń składanych wraz z ofertą konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania wykonawcy kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Podpisy kwalifikowane wykorzystywane przez wykonawców do podpisywania wszelkich plików muszą spełniać wymogi “Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie identyfikacji elektronicznej i usług zaufania w odniesieniu do transakcji elektronicznych na rynku wewnętrznym (eIDAS) (UE) nr 910/2014 - od 1 lipca 2016 roku”. W przypadku wykorzystania formatu podpisu XAdES zewnętrzny. Zamawiający wymaga dołączenia odpowiedniej ilości plików tj. podpisywanych plików z danymi oraz plików podpisu w formacie XAdES. 4. Wszelkie informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji wykonawca, w celu utrzymania w poufności tych informacji, przekazuje je w wydzielonym i odpowiednio oznaczonym pliku, wraz z jednoczesnym zaznaczeniem w nazwie pliku „Dokument stanowiący tajemnicę przedsiębiorstwa”. 5. Wykonawca, za pośrednictwem platformazakupowa.pl może przed upływem terminu składania ofert wycofać ofertę. Sposób dokonywania wycofania oferty zamieszczono w instrukcji zamieszczonej na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje 6. Maksymalny rozmiar jednego pliku przesyłanego za pośrednictwem dedykowanych formularzy do: złożenia, zmiany, wycofania oferty wynosi 150 MB natomiast przy komunikacji wielkość pliku to maksymalnie 500 MB. 7. Wsparcia technicznego w zakresie działania Platformy zakupowej udziela jej dostawca, tj. Open Nexus Sp. z o.o., ul. Bolesława Krzywoustego 3, 61-144 Poznań, nr tel. 22 101-02-02, e-mail: cwk@platformazakupowa.pl od poniedziałku do piątku (dni robocze) w godz. 8:00 –17:00.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 Pielęgnacja zieleni niskiej, utrzymanie czystości na terenach zieleni w rejonie osiedli Śródmieście, Północ – Tysiąclecie, Kąty, Stara Huta
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: a) utrzymanie zieleni niskiej: trawników, łąk kwietnych, renowację trawników, założenie i pielęgnację kwietników (w gruncie, w misach, konstrukcjach kwietnikowych), założenie i pielęgnację rabat bylinowych i mieszanych, pielęgnację różanek, skwerów ozdobnych, skupin krzewów, pojedynczych krzewów, pnączy, żywopłotów, ściółkowanie powierzchni korą, cięcia pojedynczych krzewów, grup krzewów, żywopłotów, usuwanie samosiewów do 10 cm, pielęgnację nasadzeń drzew w pierwszych latach po posadzeniu oraz utrzymanie starszych drzew w zakresie usuwania odrostów pniowych i korzeniowych, montaż worków do podlewania drzew wraz z ich sukcesywnym napełnianiem, stabilizację drzew, b) utrzymanie czystości: nawierzchni utwardzonych, ciągów pieszych, ciągów pieszo - jezdnych, placów, siłowni plenerowych, schodów, miejsc utwardzonych pod elementami małej architektury, nawierzchni bezpiecznych poliuretanowych na placach zabaw, piaskowych, żwirowych, zbieranie śmieci, w tym wiatrołomów, odbiór odpadów z koszy, mycie koszy, mycie ławek, oczyszczanie tablic i słupów ogłoszeniowych, figury orła, czyszczenie krawężników z darni, czyszczenie płyt z darni, c) odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej nawierzchni utwardzonych, ciągów pieszych, ciągów pieszo - jezdnych, placów, schodów, miejsc utwardzonych pod elementami małej architektury, nawierzchni bezpiecznych poliuretanowych na placach zabaw, d) utrzymanie placów zabaw i siłowni plenerowych, e) prowadzenie systematycznego monitoringu stanu obszarów objętych utrzymaniem.
Interne Kennung: ZP.271.44.2023 - część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77311000 Pflegearbeiten für Ziergärten und Parks, 77312100 Unkrautvernichtung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90511300 Müllsammlung, 90620000 Schneeräumung
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 Pielęgnacja zieleni niskiej, utrzymanie czystości na terenach zieleni w rejonie osiedli Niepodległości, Kościelec, Młodości, Stella, Rospontowa, Borowiec
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: a) utrzymanie zieleni niskiej: trawników, łąk kwietnych, renowację trawników, założenie i pielęgnację rabat bylinowych i mieszanych, pielęgnację różanek, skwerów ozdobnych, skupin krzewów, pojedynczych krzewów, pnączy, żywopłotów, ściółkowanie powierzchni korą, cięcia pojedynczych krzewów, grup krzewów, żywopłotów, usuwanie samosiewów do 10 cm, pielęgnację nasadzeń drzew w pierwszych latach po posadzeniu oraz utrzymanie starszych drzew w zakresie usuwania odrostów pniowych i korzeniowych, montaż worków do podlewania drzew wraz z ich sukcesywnym napełnianiem, stabilizację drzew, b) utrzymanie czystości: nawierzchni utwardzonych, ciągów pieszych, ciągów pieszo - jezdnych, placów, siłowni plenerowych, schodów, miejsc utwardzonych pod elementami małej architektury, nawierzchni bezpiecznych poliuretanowych na placach zabaw, piaskowych, żwirowych, zbieranie śmieci, w tym wiatrołomów, odbiór odpadów z koszy, mycie koszy, mycie ławek, oczyszczanie tablic i słupów ogłoszeniowych, czyszczenie krawężników z darni, czyszczenie płyt z darni, c) odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej nawierzchni utwardzonych, ciągów pieszych, ciągów pieszo - jezdnych, placów, schodów, miejsc utwardzonych pod elementami małej architektury, nawierzchni bezpiecznych poliuretanowych na placach zabaw, d) utrzymanie placów zabaw i siłowni plenerowych, e) prowadzenie systematycznego monitoringu stanu obszarów objętych utrzymaniem.
Interne Kennung: ZP.271.44.2023 - część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3 Pielęgnacja zieleni niskiej, utrzymanie czystości na terenach zieleni w rejonie sołectw Płaza, Źrebce, Pogorzyce, Luszowice, Balin, Okradziejówka
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: a) utrzymanie zieleni niskiej: trawników, renowację trawników, skupin krzewów, pojedynczych krzewów, żywopłotów, pnączy, ściółkowanie powierzchni korą, cięcia pojedynczych krzewów, grup krzewów, żywopłotów, usuwanie samosiewów do 10 cm, pielęgnację nasadzeń drzew w pierwszych latach po posadzeniu oraz utrzymanie starszych drzew w zakresie usuwania odrostów pniowych i korzeniowych, stabilizację drzew, b) utrzymanie czystości: nawierzchni utwardzonych, ciągów pieszych, ciągów pieszo - jezdnych, placów, siłowni plenerowych, schodów, miejsc utwardzonych pod elementami małej architektury, nawierzchni bezpiecznych poliuretanowych na placach zabaw, piaskowych, żwirowych, zbieranie śmieci, w tym wiatrołomów, odbiór odpadów z koszy, mycie koszy, mycie ławek, oczyszczanie tablic i słupów ogłoszeniowych, czyszczenie krawężników z darni, czyszczenie płyt z darni, c) odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej nawierzchni utwardzonych, ciągów pieszych, ciągów pieszo - jezdnych, placów, schodów, miejsc utwardzonych pod elementami małej architektury, nawierzchni bezpiecznych poliuretanowych na placach zabaw, d) utrzymanie placów zabaw i siłowni plenerowych, e) utrzymanie składowiska odpadów innych niż obojętne lub niebezpieczne, f) prowadzenie systematycznego monitoringu stanu obszarów objętych utrzymaniem.
Interne Kennung: ZP.271.44.2023 - część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4 Pielęgnacja zieleni niskiej, utrzymanie czystości na terenach zieleni w Parku Miejskim i Parku Pałacowym w Kościelcu
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: a) utrzymanie zieleni niskiej: trawników, łąk kwietnych, renowację trawników, założenie i pielęgnację kwietników (w gruncie), założenie i pielęgnację rabat bylinowych i mieszanych, pielęgnację różanek, skupin krzewów, pojedynczych krzewów, pnączy, żywopłotów, ściółkowanie powierzchni korą, cięcia pojedynczych krzewów, grup krzewów, żywopłotów, usuwanie samosiewów do 10 cm, pielęgnację nasadzeń drzew w pierwszych latach po posadzeniu oraz utrzymanie starszych drzew w zakresie usuwania odrostów pniowych i korzeniowych, stabilizację drzew, b) utrzymanie czystości: nawierzchni utwardzonych, ciągów pieszych, ciągów pieszo - jezdnych, placów, siłowni plenerowych, schodów, miejsc utwardzonych pod elementami małej architektury, nawierzchni bezpiecznych poliuretanowych na placach zabaw, piaskowych, żwirowych, zbieranie śmieci, w tym wiatrołomów, odbiór odpadów z koszy, mycie koszy, mycie ławek, oczyszczanie tablic i słupów ogłoszeniowych, czyszczenie krawężników z darni, czyszczenie płyt z darni, c) utrzymanie nawierzchni mineralnej na alejkach parkowych, d) odśnieżanie i zwalczanie śliskości zimowej nawierzchni utwardzonych, ciągów pieszych, ciągów pieszo - jezdnych, placów, siłowni plenerowych, schodów, miejsc utwardzonych pod elementami małej architektury, nawierzchni bezpiecznych poliuretanowych na placach zabaw, e) utrzymanie placów zabaw i wybiegu dla psów, f) prowadzenie systematycznego monitoringu stanu obszarów objętych utrzymaniem.
Interne Kennung: ZP.271.44.2023 - część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90620000 Schneeräumung
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5 Pielęgnacja zieleni niskiej, utrzymanie czystości w pasach drogowych dróg gminnych na terenie Gminy Chrzanów
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: a) utrzymanie zieleni niskiej: trawników, skupin krzewów, cięcia grup krzewów i pnączy, ściółkowanie powierzchni korą, usuwanie samosiewów do 10 cm, usuwanie odrostów pniowych i korzeniowych przy drzewach, przycinanie pojedynczych krzewów, gałęzi w celu utrzymania skrajni i odsłonięcia znaku drogowego, pielęgnację nasadzeń drzew w pierwszych latach po posadzeniu oraz utrzymanie starszych drzew w zakresie usuwania odrostów pniowych i korzeniowych, stabilizację drzew, b) utrzymanie czystości w pasach drogowych dróg gminnych, c) prowadzenie systematycznego monitoringu stanu obszarów objętych utrzymaniem.
Interne Kennung: ZP.271.44.2023 - część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen, 90511300 Müllsammlung