See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaopatrzenie w wodę i odprowadzenie ścieków do budynków administrowanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Beschreibung: Zaopatrzenie w wodę i odprowadzenie ścieków do budynków administrowanych przez ZGN w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy na podstawie Ustawy z dnia 7.06.2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków (t.j. Dz.U. z 2023, poz. 537) oraz Uchwały Nr XV/375/2019 Rady m.st. Warszawy z dnia 4.07.2019 r. w sprawie uchwalenia regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie m.st. Warszawy, gmin: Michałowice, Nieporęt, Raszyn, Serock, Wieliszew oraz miast Piastów i Pruszków (Dz. Urz. Woj. Maz. z 2019 r., poz. 9019) dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Pl. Starynkiewicza 5, 02-015 Warszawa na okres od dnia 1.01.2024 r. do dnia 31.12.2026 r.
Interne Kennung: TZ-WRU.260.8.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65100000 Wasserversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000