See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie zieleńców na terenie Dzielnicy Mokotów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze i porządkowe na terenach zieleni takie jak : koszenie trawników, pielęgnacja skupin krzewów, pnączy i młodych drzew ( cięcia pielęgnacyjne, odchwaszczanie, nawożenie, podlewanie), ściółkowanie, nasadzenia krzewów, drzew, bylin, roślin cebulowych zakładanie trawników z siewu i z darni, prace porządkowe ( mycie ławek , zbieranie i wywóz nieczystości, opróżnianie koszy na śmieci )itp.
Vorherige Bekanntmachung: 557568-2025
Interne Kennung: UD-IV-WZP.271.79.2025.KKA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o których mowa w art. 441 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2011 r. Prawo Zamówień Publicznych. Warunki skorzystania z opcji oraz zakres zostały określone we wzorze umowy.