755552-2025 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – Dostawa podzespołów komputerowych do projektu o akronimie PROACTIF realizowanego na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa podzespołów komputerowych do projektu o akronimie PROACTIF realizowanego na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa podzespołów komputerowych do projektu pt. „PROACTIF Unmanned Vehicles for Civil Security and Surveillance Missions/ Pojazdy bezzałogowe do misji bezpieczeństwa cywilnego i obserwacji” w ramach umowy: nr 101194239, oraz decyzja DECISION OF THE CHIPS JU PAB 2024.64 (um. NCBR w trakcie) realizowanego na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: Część 1: Dostawa stacji roboczych Część 2: Dostawa podzespołów komputerowych do budowy prototypów Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferty można składać na wszystkie części zamówienia. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego: Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, budynek WETI A (nr 41) pomieszczenie 116. 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pochodzący z bieżącej produkcji, wolny od wad prawnych i fizycznych, bez wcześniejszej eksploatacji i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. Ponadto musi być gotowy do pracy zgodnie z przeznaczeniem, bez dodatkowych zakupów inwestycyjnych po stronie Zamawiającego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195100 Monitoren, 30237200 Computerzubehör, 30211000 Zentralrechner, 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz, 30237420 Joysticks, 32420000 Netzausrüstung, 32333200 Camcorder, 30237240 Webkamera
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa stacji roboczych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Mobilna stacja robocza- 2 sztuki, 2. Monitor 27" - 6 sztuk, 3. Monitor 23.8" - 2 sztuki, 4. Zaawansowana mobilna stacja robocza - 3 sztuki. Gwarancja co najmniej 24 miesiące. Stawka 0% VAT na asortyment będący przedmiotem zamówienia 1) Zamawiający wystąpi do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego celem potwierdzenia zastosowania stawki 0% VAT w związku z art. 83 ust. 1 pkt. 26 lit. a), ust. 13, 14 i 15 ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług (tj. Dz. U. z 2025 poz. 776 ze zm.) do formularza rzeczowo-cenowego część 1 poz. 2 monitor 27”, poz. 3 monitor 23.8”. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego: Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, budynek WETI A (nr 41) pomieszczenie 116.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195100 Monitoren
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak
LosLOT-0002
TitelDostawa podzespołów komputerowych do budowy prototypów.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. Przemysłowa jednostka obliczeniowa do zarządzania platformą autonomiczną – 2 sztuki, 2. Wydajna stacja robocza do zarządzania systemami autonomicznymi – 1 sztuka, 3. Wydajna przemysłowa jednostka obliczeniowa do zarządzania platformą autonomiczną – 1 sztuka, 4. Przenośne gogle do wyświetlania obrazu z kontrolerami – 1 sztuka, 5. Przenośne gogle do wyświetlania obrazu– 1 sztuka, 6. Kontroler do sterowania platformami autonomicznymi – 1 sztuka, 7. Odtwarzacz sieciowy do zarządzania treścią wyświetlaną na ekranach cyfrowych – 10 sztuk, 8. Kamera gimbalowa 4K – 1 sztuka, 9. Kamera 360° – 2 sztuki, 10. Kamera stereo – 1 szt. Gwarancja co najmniej 12 miesięcy. Stawka 0% VAT na asortyment będący przedmiotem zamówienia 1) Zamawiający wystąpi do Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego celem potwierdzenia zastosowania stawki 0% VAT w związku z art. 83 ust. 1 pkt. 26 lit. a), ust. 13, 14 i 15 ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług (tj. Dz. U. z 2025 poz. 776 ze zm.) do formularza rzeczowo-cenowego część 2 poz. 1 przemysłowa jednostka obliczeniowa do zarządzania platformą autonomiczną, poz. 2 Wydajna stacja robocza do zarządzania systemami autonomicznymi, poz. 3 wydajna przemysłowa jednostka obliczeniowa do zarządzania platformą autonomiczną, poz. 7 Odtwarzacz sieciowy do zarządzania treścią wyświetlaną na ekranach cyfrowych ujętych w załączniku nr 8 do ustawy. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego: Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, ul. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, budynek WETI A (nr 41) pomieszczenie 116.
Haupteinstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör, 33735000 Arbeitsschutzbrillen mit Seitenschutz, 30237420 Joysticks, 32420000 Netzausrüstung, 32333200 Camcorder, 30237240 Webkamera