2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zapór sieciowych oraz dostawa licencji FortiGate w ramach projektu GovNet (GIS)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń sieciowych na potrzeby wewnętrznej sieci LAN dla stacji sanitarno-epidemiologicznych w ramach projektu GovNet (GIS), w podziale na dwie części: - część 1 – Zakup i dostawa zapór sieciowych na potrzeby wewnętrznej sieci LAN dla stacji sanitarno-epidemiologicznych w ramach projektu GovNet (GIS); - część 2 – Zakup i dostawa licencji na system zarządzania, analizy i przechowywania logów w chmurze FortiCloud (FortiCloud Management, Analysis and 1 Year Log Retention do urządzeń Fortigate 60F) lub równoważnych licencji na okres 12 miesięcy, w ramach projektu GovNet (GIS) zgodnie z projektem Umowy stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ (dla części 1) oraz załącznik nr 1b do SWZ (dla części 2), oraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia, zwanym dalej „OPZ”. OPZ dla poszczególnych części został zawarty w „Formularzu technicznym wraz z OPZ” stanowiącym załącznik nr 2a do SWZ (dla części 1) oraz załącznik nr 2b do SWZ (dla części 2).”.
Vorherige Bekanntmachung: 00695809-2023
Interne Kennung: BF-WPP-2374-1-37-DT-PN-AO/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art.138 ust.2 pkt 2 ustawy Pzp - zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione Zamówienie wspólne – postępowanie o udzielenie zamówień publicznych na rzecz Państwowej Inspekcji Sanitarnej - zgodnie z § 4 ust. 4 porozumienia w sprawie wspólnego przygotowania i przeprowadzenia postępowań oraz udzielenia zamówień wynikających z realizacji projektu pod nazwą „Podniesienie poziomu bezpieczeństwa sieci teleinformatycznej używanej w ramach Państwowej Inspekcji Sanitarnej poprzez rozbudowę rządowej sieci teletransmisyjnej GovNet” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Oś Priorytetowa V (POPC REACT-EU), Działanie 5.1 Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia; projekt obowiązuje do dnia 31 grudnia 2023 r.; przeprowadzenie postępowania z uwzględnieniem terminów ustawowych, w praktyce nie jest możliwy do zapewnienia. Z uwagi na okres realizacji Projektu GovNet i okres obowiązywania Porozumienia nr POPC.05.01.00-00-0002/22-00 wskazany został termin wykonania zamówienia 20 grudnia 2023 r., co przy uwzględnieniu ryzyka przedłużającego się postępowania o udzielenie zamówienia także uzasadnia skrócenie terminu składania ofert. Również przedmiot zamówienia podzielony na dwie części (nieskomplikowana dostawa oprogramowania i dostawa urządzeń sieciowych) – nie ogranicza dostępu do zamówienia potencjalnym wykonawcom, w tym MŚP. Wobec powyższego zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia, a zatem skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione (art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa zapór sieciowych na potrzeby wewnętrznej sieci LAN dla stacji sanitarno-epidemiologicznych w ramach projektu GovNet (GIS);
Beschreibung: 1. Przedmiotem Umowy w zakresie części 1 jest zakup i dostawa zapór sieciowych (firewall) w liczbie 55 sztuk, zwanych dalej „Urządzeniami”, wskazanych w formularzu technicznym, załączonym do złożonej oferty Wykonawcy stanowiącej załącznik nr 1 do Umowy, do poniższych lokalizacji Zamawiającego - Wojewódzkich Stacji Sanitarno-Epidemiologicznych zlokalizowanych w następujących miastach: Katowicach (śląskie) – 1 szt. Białymstoku (podlaskie) – 14 szt. Rzeszów (podkarpackie) – 4 szt. Warszawa (mazowieckie) – 11 szt. Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie) – 2 szt. Kraków (małopolskie) – 20 szt. Kielce (świętokrzyskie) – 3 szt. zwanych dalej „lokalizacjami”. 2. Wykonawca wykona przedmiot Umowy określony w ust. 1 zgodnie z Umową oraz formularzem technicznym załączonym do złożonej oferty, stanowiącej załącznik nr 1 do Umowy. 3. Zamawiający, po zawarciu Umowy, przekaże Wykonawcy listę teleadresową przedstawicieli Zamawiającego, wyznaczonych do kontaktu w poszczególnych lokalizacjach, o których mowa w ust.1 Umowy (projekt umowy stanowi załącznik nr 1a do SWZ).
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa licencji na system zarządzania, analizy i przechowywania logów w chmurze FortiCloud (FortiCloud Management, Analysis and 1 Year Log Retention do urządzeń Fortigate 60F) lub równoważnych licencji na okres 12 miesięcy, w ramach projektu GovNet (GIS)
Beschreibung: Przedmiotem Umowy w zakresie części 2 jest zakup i dostawa licencji na system zarządzania, analizy i przechowywania logów w chmurze – FortiCloud (FortiCloud Management, Analysis and 1 Year Log Retention do urządzeń Fortigate 60F) lub równoważnych licencji, na okres 12 miesięcy od dnia aktywacji, w liczbie 345 licencji, zwanych dalej „Licencjami”, wskazanych w formularzu technicznym, załączonym do złożonej oferty Wykonawcy stanowiącej załącznik nr 1 do Umowy. Wykonawca w przypadku dostawy licencji równoważnych zobowiązany jest do wykonania wszelkich niezbędnych czynności, aby dostarczone oprogramowanie współdziałało w sposób niezakłócony z posiadanymi przez Zamawiającego urządzeniami Fortigate 60F. Wykonawca wykona przedmiot Umowy określony w ust. 1 zgodnie z Umową oraz formularzem technicznym załączonym do złożonej oferty, stanowiącej załącznik nr 1 do Umowy (projekt umowy stanowi załącznik nr1b do SWZ). Wykonawca dostarczy licencje w postaci elektronicznego klucza licencyjnego.
Interne Kennung: część 2
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket