2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kart SIM i świadczenie usługi transmisji danych M2M w sieci komórkowej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia pozwoli na dostarczenie usług dwukierunkowej transmisji danych APN-M2M w dwóch głównych obszarach biznesowych.
Interne Kennung: POST/DYS/OSK/LZA/04498/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiot zamówienia pozwoli na dostarczenie usług dwukierunkowej transmisji danych APN-M2M w dwóch głównych obszarach biznesowych: • smart metering (zdalne odczyty, parametryzacja i sterowanie licznikami energii elektrycznej), • smart grid (sterowanie siecią energetyczną z aplikacji Scadowych), W wyniku postępowania zostanie zrealizowana przez okres 86 miesięcy od zawarcia Umowy: - dostawa i aktywacja 400 000 sztuk kart USIM-M2M - uruchomienie i utrzymanie dwóch łączy telekomunikacyjnych do APN - uruchomienie i utrzymanie usługi transmisji danych w prywatnym APN-ie (maksymalnie 12 APN-y)
Haupteinstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste