See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa stanowiska z robotem współpracującym na potrzeby Laboratorium robotyki CDSI - DE-dzp.272-59/24
Beschreibung: Dostawa stanowiska z robotem współpracującym zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 105591-2024
Interne Kennung: DE-dzp.272-59/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42997300 Industrieroboter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa stanowiska z robotem współpracującym zgodnie z ymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ, termin realizacji: do 84 dni