2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZT - Horkovodní propoj Jírovcova – Nové Vráto
Beschreibung: Předmětem Zakázky je výstavba nového horkovodního rozvodu DN300 v rámci postupné náhrady stávajícího parovodu mezi CPS3 Klaricova v katastrálním území České Budějovice 3 a CZT Nové Vráto v katastrálním území České Budějovice 4. Realizace zahrnuje likvidaci stávajícího parovodu a vybudování nového horkovodního systému za účelem zajištění spolehlivých dodávek tepla, splnění legislativních požadavků a dosažení energetických úspor. Páteřní horkovodní rozvod bude proveden z předizolovaného potrubí DN300, a to v konfiguraci: topná větev v izolační třídě 2 a vratná větev v izolační třídě 1. Součástí stavby bude rovněž pokládka HDPE chrániček pro komunikační kabely. Na trase budou zajištěna napojení na výměníkové stanice VS Hochtief Ubytovna, VS Agrozet, VS Rozumův Dvůr, VS Znak Plus a VS DOFE CZ, dále příprava odbočky pro VS Hochtief Betonárka a napojení pro plánované bytové komplexy v lokalitě Husova kolonie. Úhrada záboru za zvláštní užívání komunikací a dotčených ploch po dobu výstavby horkovodu bude na náklady zhotovitele. Výstavba bude realizována ve třech etapách: - Etapa 1: trasa od napojení v ulici Okružní (Nové Vráto) přes ulici Trocnovskou k Rozumovu Dvoru, včetně odboček na VS Hochtief Ubytovna, přípravy odbočky pro betonárku, napojení na VS Agrozet a zajištění odboček pro bytové komplexy. Součástí etapy je demontáž podzemní a nadzemní části stávajícího parovodu. Výstavba bude probíhat dle schválené Koordinační situace DIO (odsouhlasené PČR dne 15. 1. 2024), která tvoří Přílohu č. 4 této zadávací dokumentace. Zhotovitel zajistí její osazení po celou dobu výstavby etapy 1 a provede vytyčení všech inženýrských sítí před zahájením výkopových prací. - Etapa 2: pokračování ze šachty ŠO2 u Rozumova Dvora po šachtu Š5 u garáží v ulici Nádražní, včetně vedení pod železniční tratí ČD a napojení na VS Znak Plus a VS DOFE CZ. - Etapa 3: pokračování ze šachty Š5 přes ulici Nádražní a vlečku směrem do ulice J. Plachty s ukončením v CPS Kláricova. Celková délka nové horkovodní trasy činí přibližně 3 000 m. Podrobnější informace o rozsahu stavby a technickém řešení jsou uvedeny v technických přílohách k zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231110 Rohrverlegearbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232142 Bau von Wärmeübertragungsanlagen, 44163120 Fernheizungsleitungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SZT - Horkovodní propoj Jírovcova – Nové Vráto