2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SYSTEMU ZAMKNIĘTEGO ASPIRACYJNO-PRÓŻNIOWEGO DO POBIERANIA KRWI WRAZ Z DZIERŻAWĄ APARATU DO ODCZYTU OB
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia - załącznik asortymentowo – cenowy nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-25-158UN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z unieważnieniem postępowania, którego wartość przekracza progi unijne, w celu zabezpieczenia dostaw i ciągłości procedur medycznych zaistniała pilna potrzeba powtórzenia postępowania z zastosowaniem procedury skróconej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Załącznik nr 1 System zamknięty aspiracyjno – próżniowy do pobierania krwi wraz z dzierżawą aparatu do odczytu OB
Beschreibung: Załącznik nr 1System zamknięty aspiracyjno – próżniowy do pobierania krwi wraz z dzierżawą aparatu do odczytu OB
Interne Kennung: Załącznik nr 1 System zamknięty aspiracyjno – próżniowy do pobierania krwi wraz z dzierżawą aparatu do odczytu OB
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych w terminie obowiązywania podstawowej umowy. Prawo opcji polegać będzie na zwiększeniu zakresu zamówienia o zwiększenie dostawy przedmiotu zamówienia: poz. zamawiana ilość podstawa: szt, opcja: szt, zamawiana ilość maksymalnie: szt. 1a 280 000 70 000 350 000 6a 35 000 5 000 40 000 6b 1 000 500 1 500 8b 9 000 2 500 11 500 12a 800 200 1 000 12b 25 000 5 000 30 000 14 20 000 5 000 25 000 15 120 000 30 000 150 000 16 4 000 1 000 5 000 17 80 000 20 000 100 000 18 22 200 3 000 25 200 19 11 000 2 000 13 000 20 90 000 10 000 100 000