2. Verfahren
Verfahren
Titel: 88/2025 Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do jednostek wojskowych i ośrodków szkolenia poligonowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do jednostek wojskowych i ośrodków szkolenia poligonowego wykonana zgodnie z zestawieniem asortymentowo – ilościowym zawartym w Rozdziale IV – „Opis części zamówienia” SWZ oraz w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 2. Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji” „Prawo opcji” realizowane będzie na takich samych warunkach i terminach jak zamówienie podstawowe. Wykonawcy w przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji”, co do zakresu niezrealizowanych dostaw określonych w tabelach w Rozdziale IV SWZ, w kolumnie nazwanej „ilość w opcji”, nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym w szczególności roszczenia o zapłatę spodziewanych korzyści. „Prawo opcji” oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość przedmiotu zamówienia będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji”, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 3. Zamawiający nie dopuszcza podczas realizacji umowy stosowania opakowań zastępczych na produkty żywnościowe będące przedmiotem postępowania. 4. Wykonawca zobowiązany jest do pisemnego informowania Zamawiającego, o każdej zmianie występowania alergenów w dostarczonych produktach. 5. Wykonawca jest odpowiedzialny za zapewnienie bezpieczeństwa i właściwej higieny produktów żywnościowych ze szczególnym uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa. 6. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm. Zamawiający wskazuje zatem, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym normom.
Interne Kennung: Nr sprawy 88/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612100 Weizenmehl, 15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, 15312000 Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfelerzeugnisse, 15851100 Ungekochte Teigwaren, 15614000 Verarbeiteter Reis, 15613380 Haferflocken, 15613311 Maisflocken, 15613310 Zubereitete Frühstückszerealien, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15613313 Müsli oder Ersatz, 03212200 Trockene ausgelöste Hülsenfrüchte und Hülsenfrüchtler, 03212220 Hülsenfrüchtler, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse, 15613000 Getreidekornerzeugnisse, 03111000 Saatgut
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do jednostek wojskowych z rejonu Szczecin, Stargard, Choszczno, Świnoujście, Dziwnów, Glewice.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do jednostek wojskowych i ośrodków szkolenia poligonowego zgodnie z zestawieniem asortymentowo – ilościowym zawartym w Rozdziale IV SWZ oraz w „Formularzu ofertowym” załącznik nr 1 do SWZ: Mąka pszenna typ 500 4 800 kg (il. podst.: 1 920 kg il. w opcji: 2 880 kg) Mąka pszenna typ 750 5 580 kg (il. podst.: 2 232 kg il. w opcji: 3 348 kg) Mąka żytnia typ 720 1 000 kg (il. podst.: 400 kg il. w opcji: 600 kg) Mąka ziemniaczana 520 kg (il. podst.: 208 kg il. w opcji: 312 kg) Makaron spaghetti 1 350 kg (il. podst.: 540 kg il. w opcji: 810 kg) Makaron - kolanko 1 270 kg (il. podst.: 508 kg il. w opcji: 762 kg) Makaron - rurki 1 270 kg (il. podst.: 508 kg il. w opcji: 762 kg) Makaron lasagne 600 kg (il. podst.: 240 kg il. w opcji: 360 kg) Makaron łazanki 1 360 kg (il. podst.: 544 kg il. w opcji: 816 kg) Makaron tagliatelle 1 300 kg (il. podst.: 520 kg il. w opcji: 780 kg) Makaron nitka 1 720 kg (il. podst.: 688 kg il. w opcji: 1 032 kg) Ryż biały 2 500 kg (il. podst.: 1 000 kg il. w opcji: 1 500 kg) Ryż brązowy 100 kg (il. podst.: 40 kg il. w opcji: 60 kg) Kasza pęczak 1 750 kg (il. podst.: 700 kg il. w opcji: 1 050 kg) Kasza gryczana 2 050 kg (il. podst.: 820 kg il. w opcji: 1 230 kg) Amarantus ziarno 100 kg (il. podst.: 40 kg il. w opcji: 60 kg) Kasza kukurydziana 120 kg (il. podst.: 48 kg il. w opcji: 72 kg) Kasza bulgur 620 kg (il. podst.: 248 kg il. w opcji: 372 kg) Kasza manna 730 kg (il. podst.: 292 kg il. w opcji: 438 kg) Kasza jęczmienna wiejska 1 500 kg (il. podst.: 600 kg il. w opcji: 900 kg) Kasza jęczmienna mazurska 1 880 kg (il. podst.: 752 kg il. w opcji: 1 128 kg) Płatki owsiane 680 kg (il. podst.: 272 kg il. w opcji: 408 kg) Płatki kukurydziane 320 kg (il. podst.: 128 kg il. w opcji: 192 kg) Płatki kukurydziane wzbogacone kwasem foliowym (200µg/porcję) 140 kg (il. podst.: 56 kg il. w opcji: 84 kg) Płatki zbożowe pełnoziarniste o smaku czekoladowym - wzbogacone kwasem foliowym (400µg/porcję) 60 kg (il. podst.: 24 kg il. w opcji: 36 kg) Zbożowe kulki o smaku czekoladowym 500 kg (il. podst.: 200 kg il. w opcji: 300 kg) Zbożowe kółka z miodem 520 kg (il. podst.: 208 kg il. w opcji: 312 kg) Zbożowe kwadraciki z cynamonem 520 kg (il. podst.: 208 kg il. w opcji: 312 kg) Płatki kukurydziane z miodem i orzeszkami 520 kg (il. podst.: 208 kg il. w opcji: 312 kg) Zbożowe muszelki o smaku czekoladowym 520 kg (il. podst.: 208 kg il. w opcji: 312 kg) Tortilla pszenna 690 kg (il. podst.: 276 kg il. w opcji: 414 kg) Musli jabłkowe 450 kg (il. podst.: 180 kg il. w opcji: 270 kg) Musli truskawkowe 450 kg (il. podst.: 180 kg il. w opcji: 270 kg) Musli morelowe 1 120 kg (il. podst.: 448 kg il. w opcji: 672 kg) Fasola biała jednolita 1 180 kg (il. podst.: 472 kg il. w opcji: 708 kg) Fasola biała Jaś karłowy 1 720 kg (il. podst.: 688 kg il. w opcji: 1 032 kg) Fasola czerwona 500 kg (il. podst.: 200 kg il. w opcji: 300 kg) Groch obłuskany cały 1 400 kg (il. podst.: 560 kg il. w opcji: 840 kg) Groch obłuskany połówki 3 120 kg (il. podst.: 1 248 kg il. w opcji: 1 872 kg) Soczewica zielona 60 kg (il. podst.: 24 kg il. w opcji: 36 kg) Soczewica czerwona 60 kg (il. podst.: 24 kg il. w opcji: 36 kg) Kotlety sojowe 60 kg (il. podst.: 24 kg il. w opcji: 36 kg) 2. Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji” Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawarte są „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612100 Weizenmehl, 15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, 15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, 15312000 Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfelerzeugnisse, 15851100 Ungekochte Teigwaren, 15614000 Verarbeiteter Reis, 15613380 Haferflocken, 15613311 Maisflocken, 15613310 Zubereitete Frühstückszerealien, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15613313 Müsli oder Ersatz, 03212200 Trockene ausgelöste Hülsenfrüchte und Hülsenfrüchtler, 03212220 Hülsenfrüchtler, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse, 15613000 Getreidekornerzeugnisse, 03111000 Saatgut
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”. „Prawo opcji” realizowane będzie na takich samych warunkach i terminach jak zamówienie podstawowe. Wykonawcy w przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji”, co do zakresu niezrealizowanych dostaw nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym w szczególności roszczenia o zapłatę spodziewanych korzyści. „Prawo opcji” oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość przedmiotu zamówienia będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji”, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik do SWZ. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: Mąka pszenna typ 500 2 880 kg Mąka pszenna typ 750 3 348 kg Mąka żytnia typ 720 600 kg Mąka ziemniaczana 312 kg Makaron spaghetti 810 kg Makaron - kolanko 762 kg Makaron - rurki 762 kg Makaron lasagne 360 kg Makaron łazanki 816 kg Makaron tagliatelle 780 kg Makaron nitka 1 032 kg Ryż biały 1 500 kg Ryż brązowy 60 kg Kasza pęczak 1 050 kg Kasza gryczana 1 230 kg Amarantus ziarno 60 kg Kasza kukurydziana 72 kg Kasza bulgur 372 kg Kasza manna 438 kg Kasza jęczmienna wiejska 900 kg Kasza jęczmienna mazurska 1 128 kg Płatki owsiane 408 kg Płatki kukurydziane 192 kg Płatki kukurydziane wzbogacone kwasem foliowym (200µg/porcję) 84 kg Płatki zbożowe pełnoziarniste o smaku czekoladowym - wzbogacone kwasem foliowym (400µg/porcję) 36 kg Zbożowe kulki o smaku czekoladowym 300 kg Zbożowe kółka z miodem 312 kg Zbożowe kwadraciki z cynamonem 312 kg Płatki kukurydziane z miodem i orzeszkami 312 kg Zbożowe muszelki o smaku czekoladowym 312 kg Tortilla pszenna 414 kg Musli jabłkowe 270 kg Musli truskawkowe 270 kg Musli morelowe 672 kg Fasola biała jednolita 708 kg Fasola biała Jaś karłowy 1 032 kg Fasola czerwona 300 kg Groch obłuskany cały 840 kg Groch obłuskany połówki 1 872 kg Soczewica zielona 36 kg Soczewica czerwona 36 kg Kotlety sojowe 36 kg
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do jednostek wojskowych z rejonu Złocieniec, Wałcz, Świdwin, Trzebiatów, Mirosławiec Górny i ośrodka szkolenia poligonowego Oleszno.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do jednostek wojskowych i ośrodków szkolenia poligonowego zgodnie z zestawieniem asortymentowo – ilościowym zawartym w Rozdziale IV – „Opis części zamówienia” SWZ oraz w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ: Mąka pszenna typ 500 13 000 kg (il. podst.: 5 200 kg il. w opcji: 7 800 kg) Mąka pszenna typ 750 550 kg (il. podst.: 220 kg il. w opcji: 330 kg) Mąka żytnia typ 720 400 kg (il. podst.: 160 kg il. w opcji: 240 kg) Mąka ziemniaczana 450 kg (il. podst.: 180 kg il. w opcji: 270 kg) Makaron spaghetti 3 200 kg (il. podst.: 1 280 kg il. w opcji: 1 920 kg) Makaron - kolanko 3 000 kg (il. podst.: 1 200 kg il. w opcji: 1 800 kg) Makaron - rurki 3 000 kg (il. podst.: 1 200 kg il. w opcji: 1 800 kg) Makaron lasagne 250 kg (il. podst.: 100 kg il. w opcji: 150 kg) Makaron razowy 150 kg (il. podst.: 60 kg il. w opcji: 90 kg) Makaron łazanki 300 kg (il. podst.: 120 kg il. w opcji: 180 kg) Makaron tagliatelle 600 kg (il. podst.: 240 kg il. w opcji: 360 kg) Makaron ryżowy 150 kg (il. podst.: 60 kg il. w opcji: 90 kg) Makaron nitka 3 300 kg (il. podst.: 1 320 kg il. w opcji: 1 980 kg) Ryż biały 3 100 kg (il. podst.: 1 240 kg il. w opcji: 1 860kg ) Ryż brązowy 350 kg (il. podst.: 140 kg il. w opcji: 210 kg) Kasza pęczak 750 kg (il. podst.: 300 kg il. w opcji: 450 kg) Kasza gryczana 1 800 kg (il. podst.: 720 kg il. w opcji: 1 080 kg) Kasza kukurydziana 90 kg (il. podst.: 36 kg il. w opcji: 54 kg) Kasza bulgur 50 kg (il. podst.: 20 kg il. w opcji: 30 kg) Kasza manna 330 kg (il. podst.: 132 kg il. w opcji: 198 kg) Kasza kuskus razowa 100 kg (il. podst.: 40 kg il. w opcji: 60 kg) Kasza jęczmienna wiejska 500 kg (il. podst.: 200 kg il. w opcji: 300 kg) Kasza jęczmienna mazurska 350 kg (il. podst.: 140 kg il. w opcji: 210 kg) Płatki owsiane 200 kg (il. podst.: 80 kg il. w opcji: 120 kg) Płatki kukurydziane 1 500 kg (il. podst.: 600 kg il. w opcji: 900 kg) Płatki kukurydziane wzbogacone kwasem foliowym (200µg/porcję) 150 kg (il. podst.: 60 kg il. w opcji: 90 kg) Zbożowe kulki o smaku czekoladowym 170 kg (il. podst.: 68 kg il. w opcji: 102 kg) Zbożowe kółka z miodem 120 kg (il. podst.: 48 kg il. w opcji: 72 kg) Zbożowe kwadraciki z cynamonem 280 kg (il. podst.: 112 kg il. w opcji: 168 kg) Płatki kukurydziane z miodem i orzeszkami 550 kg (il. podst.: 220 kg il. w opcji: 330 kg) Zbożowe muszelki o smaku czekoladowym 570 kg (il. podst.: 228 kg il. w opcji: 342 kg) Tortilla pszenna 80 kg (il. podst.: 32 kg il. w opcji: 48 kg) Musli jabłkowe 580 kg (il. podst.: 232 kg il. w opcji: 348 kg) Musli truskawkowe 650 kg (il. podst.: 260 kg il. w opcji: 390 kg) Musli morelowe 650 kg (il. podst.: 260 kg il. w opcji: 390 kg) Fasola biała jednolita 3 600 kg (il. podst.: 1 440 kg il. w opcji: 2 160 kg) Fasola biała Jaś karłowy 4 000 kg (il. podst.: 1 600 kg il. w opcji: 2 400 kg) Fasola czerwona 100 kg (il. podst.: 40 kg il. w opcji: 60 kg) Groch obłuskany cały 950 kg (il. podst.: 380 kg il. w opcji: 570 kg) Groch obłuskany połówki 5 000 kg (il. podst.: 2 000 kg il. w opcji: 3 000 kg) Soczewica zielona 60 kg (il. podst.: 24 kg il. w opcji: 36 kg) Soczewica czerwona 50 kg (il. podst.: 20 kg il. w opcji: 30 kg) 2. Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji” Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawarte są „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”. „Prawo opcji” realizowane będzie na takich samych warunkach i terminach jak zamówienie podstawowe. Wykonawcy w przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji”, co do zakresu niezrealizowanych dostaw nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym w szczególności roszczenia o zapłatę spodziewanych korzyści. „Prawo opcji” oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość przedmiotu zamówienia będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji”, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik do SWZ. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: Mąka pszenna typ 500 7 800 kg Mąka pszenna typ 750 330 kg Mąka żytnia typ 720 240 kg Mąka ziemniaczana 270 kg Makaron spaghetti 1 920 kg Makaron - kolanko 1 800 kg Makaron - rurki 1 800 kg Makaron lasagne 150 kg Makaron razowy 90 kg Makaron łazanki 180 kg Makaron tagliatelle 360 kg Makaron ryżowy 90 kg Makaron nitka 1 980 kg Ryż biały 1 860 kg Ryż brązowy 210 kg Kasza pęczak 450 kg Kasza gryczana 1 080 kg Kasza kukurydziana 54 kg Kasza bulgur 30 kg Kasza manna 198 kg Kasza kuskus razowa 60 kg Kasza jęczmienna wiejska 300 kg Kasza jęczmienna mazurska 210 kg Płatki owsiane 120 kg Płatki kukurydziane 900 kg Płatki kukurydziane wzbogacone kwasem foliowym (200µg/porcję) 90 kg Zbożowe kulki o smaku czekoladowym 102 kg Zbożowe kółka z miodem 72 kg Zbożowe kwadraciki z cynamonem 168 kg Płatki kukurydziane z miodem i orzeszkami 330 kg Zbożowe muszelki o smaku czekoladowym 342 kg Tortilla pszenna 48 kg Musli jabłkowe 348 kg Musli truskawkowe 390 kg Musli morelowe 390 kg Fasola biała jednolita 2 160 kg Fasola biała Jaś karłowy 2 400 kg Fasola czerwona 60 kg Groch obłuskany cały 570 kg Groch obłuskany połówki 3 000 kg Soczewica zielona 36 kg Soczewica czerwona 30 kg
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do jednostek wojskowych z rejonu Ustka, Lębork, Chojnice, Koszalin, Darłowo i ośrodka szkolenia poligonowego Ustka.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do jednostek wojskowych i ośrodków szkolenia poligonowego zgodnie z zestawieniem asortymentowo – ilościowym zawartym w Rozdziale IV – „Opis części zamówienia” SWZ oraz w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ: Mąka pszenna typ 500 9 500 kg (il. podst.: 3 800 kg il. w opcji: 5 700 kg) Mąka pszenna typ 750 2 800 kg (il. podst.: 1 120 kg il. w opcji: 1 680 kg) Mąka żytnia typ 720 200 kg (il. podst.: 80 kg il. w opcji: 120 kg) Mąka ziemniaczana 500 kg (il. podst.: 200 kg il. w opcji: 300 kg) Makaron spaghetti 2 200 kg (il. podst.: 880 kg il. w opcji: 1 320 kg) Makaron - kolanko 2 000 kg (il. podst.: 800 kg il. w opcji: 1 200 kg) Makaron - rurki 2 000 kg (il. podst.: 800 kg il. w opcji: 1 200 kg) Makaron lasagne 400 kg (il. podst.: 160 kg il. w opcji: 240 kg) Makaron razowy 50 kg (il. podst.: 20 kg il. w opcji: 30 kg) Makaron łazanki 1 600 kg (il. podst.: 640 kg il. w opcji: 960 kg) Makaron tagliatelle 1 400 kg (il. podst.: 560 kg il. w opcji: 840 kg) Makaron ryżowy 40 kg (il. podst.: 16 kg il. w opcji: 24 kg) Makaron nitka 1 600 kg (il. podst.: 640 kg il. w opcji: 960 kg) Ryż biały 2 800 kg (il. podst.: 1 120 kg il. w opcji: 1 680 kg) Ryż brązowy 50 kg (il. podst.: 20 kg il. w opcji: 30 kg) Kasza pęczak 400 kg (il. podst.: 160 kg il. w opcji: 240 kg ) Kasza gryczana 1 000 kg (il. podst.: 400 kg il. w opcji: 600 kg) Komosa ryżowa 100 kg (il. podst.: 40 kg il. w opcji: 60 kg) Amarantus ziarno 100 kg (il. podst.: 40 kg il. w opcji: 60 kg) Kasza kukurydziana 100 kg (il. podst.: 40 kg il. w opcji: 60 kg) Kasza bulgur 100 kg (il. podst.: 40 kg il. w opcji: 60 kg) Kasza manna 1 100 kg (il. podst.: 440 kg il. w opcji: 660 kg) Kasza kuskus razowa 50 kg (il. podst.: 20 kg il. w opcji: 30 kg) Kasza jęczmienna wiejska 200 kg (il. podst.: 80 kg il. w opcji: 120 kg) Kasza jęczmienna mazurska 2 500 kg (il. podst.: 1 000 kg il. w opcji: 1 500 kg) Płatki owsiane 1 300 kg (il. podst.: 520 kg il. w opcji: 780 kg) Płatki kukurydziane 1 700 kg (il. podst.: 680 kg il. w opcji: 1 020 kg) Płatki kukurydziane wzbogacone kwasem foliowym (200µg/porcję) 1 200 kg (il. podst.: 480 kg il. w opcji: 720 kg) Zbożowe kulki o smaku czekoladowym 800 kg (il. podst.: 320 kg il. w opcji: 480 kg) Zbożowe kółka z miodem 700 kg (il. podst.: 280 kg il. w opcji: 420 kg) Zbożowe kwadraciki z cynamonem 400 kg (il. podst.: 160 kg il. w opcji: 240 kg) Płatki kukurydziane z miodem i orzeszkami 400 kg (il. podst.: 160 kg il. w opcji: 240 kg) Zbożowe muszelki o smaku czekoladowym 500 kg (il. podst.: 200 kg il. w opcji: 300 kg) Tortilla pszenna 50 kg (il. podst.: 20 kg il. w opcji: 30 kg) Musli jabłkowe 1 400 kg (il. podst.: 560 kg il. w opcji: 840 kg) Musli truskawkowe 1 400 kg (il. podst.: 560 kg il. w opcji: 840 kg) Musli morelowe 1 400 kg (il. podst.: 560 kg il. w opcji: 840 kg) Fasola biała jednolita 1 900 kg (il. podst.: 760 kg il. w opcji: 1 140 kg) Fasola biała Jaś karłowy 4 800 kg (il. podst.: 1 920 kg il. w opcji: 2 880 kg) Fasola czerwona 60 kg (il. podst.: 24 kg il. w opcji: 36 kg) Groch obłuskany cały 1 000 kg (il. podst.: 400 kg il. w opcji: 600 kg) Groch obłuskany połówki 3 000 kg (il. podst.: 1 200 kg il. w opcji: 1 800 kg) Soczewica zielona 50 kg (il. podst.: 20 kg il. w opcji: 30 kg) Soczewica czerwona 50 kg (il. podst.: 20 kg il. w opcji: 30 kg) Kotlety sojowe 60 kg (il. podst.: 24 kg il. w opcji: 36 kg) 2. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji” Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawarte są „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”. „Prawo opcji” realizowane będzie na takich samych warunkach i terminach jak zamówienie podstawowe. Wykonawcy w przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji”, co do zakresu niezrealizowanych dostaw nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym w szczególności roszczenia o zapłatę spodziewanych korzyści. „Prawo opcji” oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość przedmiotu zamówienia będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji”, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik do SWZ. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: Mąka pszenna typ 500 5 700 kg Mąka pszenna typ 750 1 680 kg Mąka żytnia typ 720 120 kg Mąka ziemniaczana 300 kg Makaron spaghetti 1 320 kg Makaron - kolanko 1 200 kg Makaron - rurki 1 200 kg Makaron lasagne 240 kg Makaron razowy 30 kg Makaron łazanki 960 kg Makaron tagliatelle 840 kg Makaron ryżowy 24 kg Makaron nitka 960 kg Ryż biały 1 680 kg Ryż brązowy 30 kg Kasza pęczak 240 kg Kasza gryczana 600 kg Komosa ryżowa 60 kg Amarantus ziarno 60 kg Kasza kukurydziana 60 kg Kasza bulgur 60 kg Kasza manna 660 kg Kasza kuskus razowa 30 kg Kasza jęczmienna wiejska 120 kg Kasza jęczmienna mazurska 1 500 kg Płatki owsiane 780 kg Płatki kukurydziane 1 020 kg Płatki kukurydziane wzbogacone kwasem foliowym (200µg/porcję) 720 kg Zbożowe kulki o smaku czekoladowym 480 kg Zbożowe kółka z miodem 420 kg Zbożowe kwadraciki z cynamonem 240 kg Płatki kukurydziane z miodem i orzeszkami 240 kg Zbożowe muszelki o smaku czekoladowym 300 kg Tortilla pszenna 30 kg Musli jabłkowe 840 kg Musli truskawkowe 840 kg Musli morelowe 840 kg Fasola biała jednolita 1 140 kg Fasola biała Jaś karłowy 2 880 kg Fasola czerwona 36 kg Groch obłuskany cały 600 kg Groch obłuskany połówki 1 800 kg Soczewica zielona 30 kg Soczewica czerwona 30 kg Kotlety sojowe 36 kg
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do jednostek wojskowych z rejonu Wejherowo, Gdynia, Siemirowice, Malbork, Pruszcz Gdański.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do jednostek wojskowych i ośrodków szkolenia poligonowego zgodnie z zestawieniem asortymentowo – ilościowym zawartym w Rozdziale IV – „Opis części zamówienia” SWZ oraz w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ: Mąka pszenna typ 500 17 000 kg (il. podst.: 6 800 kg il. w opcji: 10 200 kg) Mąka pszenna typ 750 870 kg (il. podst.: 348 kg il. w opcji: 522 kg) Mąka żytnia typ 720 620 kg (il. podst.: 248 kg il. w opcji: 372 kg) Mąka ziemniaczana 480 kg (il. podst.: 192 kg il. w opcji: 288 kg) Makaron spaghetti 5 700 kg (il. podst.: 2 280 kg il. w opcji: 3 420 kg) Makaron - kolanko 2 950 kg (il. podst.: 1 180 kg il. w opcji: 1 770 kg) Makaron - rurki 2 750 kg (il. podst.: 1 100 kg il. w opcji: 1 650 kg) Makaron lasagne 850 kg (il. podst.: 340 kg il. w opcji: 510 kg) Makaron razowy 350 kg (il. podst.: 140 kg il. w opcji: 210 kg) Makaron łazanki 850 kg (il. podst.: 340 kg il. w opcji: 510 kg) Makaron tagliatelle 100 kg (il. podst.: 40 kg il. w opcji: 60 kg) Makaron ryżowy 350 kg (il. podst.: 140 kg il. w opcji: 210 kg) Makaron nitka 5 650 kg (il. podst.: 2 260 kg il. w opcji: 3 390 kg) Ryż biały 10 400 kg (il. podst.: 4 160 kg il. w opcji: 6 240 kg) Ryż brązowy 150 kg (il. podst.: 60 kg il. w opcji: 90 kg) Kasza pęczak 4 300 kg (il. podst.: 1 720 kg il. w opcji: 2 580 kg) Kasza gryczana 4 250 kg (il. podst.: 1 700 kg il. w opcji: 2 550 kg) Komosa ryżowa 10 kg (il. podst.: 4 kg il. w opcji: 6 kg) Kasza bulgur 3 000 kg (il. podst.: 1 200 kg il. w opcji: 1 800 kg) Kasza manna 1 440 kg (il. podst.: 576 kg il. w opcji: 864 kg) Kasza kuskus razowa 860 kg (il. podst.: 344 kg il. w opcji: 516 kg) Kasza jęczmienna wiejska 6 100 kg (il. podst.: 2 440 kg il. w opcji: 3 660 kg) Kasza jęczmienna mazurska 100 kg (il. podst.: 40 kg il. w opcji: 60 kg) Płatki owsiane 2 350 kg (il. podst.: 940 kg il. w opcji: 1 410 kg) Płatki kukurydziane 2 780 kg (il. podst.: 1 112 kg il. w opcji: 1 668 kg) Zbożowe kulki o smaku czekoladowym 200 kg (il. podst.: 80 kg il. w opcji: 120 kg) Zbożowe kółka z miodem 1 140 kg (il. podst.: 456 kg il. w opcji: 684 kg) Zbożowe kwadraciki z cynamonem 1 230 kg (il. podst.: 492 kg il. w opcji: 738 kg) Płatki kukurydziane z miodem i orzeszkami 250 kg (il. podst.: 100 kg il. w opcji: 150 kg) Zbożowe muszelki o smaku czekoladowym 2 220 kg (il. podst.: 888 kg il. w opcji: 1 332 kg) Tortilla pszenna 380 kg (il. podst.: 152 kg il. w opcji: 228 kg) Musli jabłkowe 840 kg (il. podst.: 336 kg il. w opcji: 504 kg) Musli truskawkowe 840 kg (il. podst.: 336 kg il. w opcji: 504 kg) Musli morelowe 840 kg (il. podst.: 336 kg il. w opcji: 504 kg) Fasola biała jednolita 1 300 kg (il. podst.: 520 kg il. w opcji: 780 kg) Fasola biała Jaś karłowy 4 950 kg (il. podst.: 1 980 kg il. w opcji: 2 970 kg) Fasola czerwona 550 kg (il. podst.: 220 kg il. w opcji: 330 kg) Groch obłuskany cały 4 800 kg (il. podst.: 1 920 kg il. w opcji: 2 880 kg) Groch obłuskany połówki 2 100 kg (il. podst.: 840 kg il. w opcji: 1 260 kg) Soczewica zielona 200 kg (il. podst.: 80 kg il. w opcji: 120 kg) Soczewica czerwona 200 kg (il. podst.: 80 kg il. w opcji: 120 kg) Kotlety sojowe 200 kg (il. podst.: 80 kg il. w opcji: 120 kg) 2. Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji” Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawarte są „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”. „Prawo opcji” realizowane będzie na takich samych warunkach i terminach jak zamówienie podstawowe. Wykonawcy w przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji”, co do zakresu niezrealizowanych dostaw nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym w szczególności roszczenia o zapłatę spodziewanych korzyści. „Prawo opcji” oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość przedmiotu zamówienia będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji”, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik do SWZ. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: Mąka pszenna typ 500 10 200 kg Mąka pszenna typ 750 522 kg Mąka żytnia typ 720 372 kg Mąka ziemniaczana 288 kg Makaron spaghetti 3 420 kg Makaron - kolanko 1 770 kg Makaron - rurki 1 650 kg Makaron lasagne 510 kg Makaron razowy 210 kg Makaron łazanki 510 kg Makaron tagliatelle 60 kg Makaron ryżowy 210 kg Makaron nitka 3 390 kg Ryż biały 6 240 kg Ryż brązowy 90 kg Kasza pęczak 2 580 kg Kasza gryczana 2 550 kg Komosa ryżowa 6 kg Kasza bulgur 1 800 kg Kasza manna 864 kg Kasza kuskus razowa 516 kg Kasza jęczmienna wiejska 3 660 kg Kasza jęczmienna mazurska 60 kg Płatki owsiane 1 410 kg Płatki kukurydziane 1 668 kg Zbożowe kulki o smaku czekoladowym 120 kg Zbożowe kółka z miodem 684 kg Zbożowe kwadraciki z cynamonem 738 kg Płatki kukurydziane z miodem i orzeszkami 150 kg Zbożowe muszelki o smaku czekoladowym 1 332 kg Tortilla pszenna 228 kg Musli jabłkowe 504 kg Musli truskawkowe 504 kg Musli morelowe 504 kg Fasola biała jednolita 780 kg Fasola biała Jaś karłowy 2 970 kg Fasola czerwona 330 kg Groch obłuskany cały 2 880 kg Groch obłuskany połówki 1 260 kg Soczewica zielona 120 kg Soczewica czerwona 120 kg Kotlety sojowe 120 kg
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5: Dostawa przetworów zbożowych, strączkowych i ziemniaczanych do jednostek wojskowych z rejonu Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Grudziądz, Grupa, Brodnica, Chełmno.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa czekolad, wyrobów cukierniczych, deserów i używek do jednostek wojskowych i ośrodków szkolenia poligonowego zgodnie z zestawieniem asortymentowo – ilościowym zawartym w Rozdziale IV – „Opis części zamówienia” SWZ oraz w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ: Mąka pszenna typ 500 35 200 kg (il. podst.: 14 080 kg il. w opcji: 21 120 kg) Mąka pszenna typ 750 3 280 kg (il. podst.: 1 312 kg il. w opcji: 1 968 kg) Mąka żytnia typ 720 3 200 kg (il. podst.: 1 280 kg il. w opcji: 1 920 kg) Mąka ziemniaczana 2 790 kg (il. podst.: 1 116 kg il. w opcji: 1 674 kg) Makaron spaghetti 10 500 kg (il. podst.: 4 200 kg il. w opcji: 6 300 kg) Makaron - kolanko 6 920 kg (il. podst.: 2 768 kg il. w opcji: 4 152 kg) Makaron - rurki 9 620 kg (il. podst.: 3 848 kg il. w opcji: 5 772 kg) Makaron lasagne 3 160 kg (il. podst.: 1 264 kg il. w opcji: 1 896 kg) Makaron razowy 1 680 kg (il. podst.: 672 kg il. w opcji: 1 008 kg) Makaron łazanki 3 460 kg (il. podst.: 1 384 kg il. w opcji: 2 076 kg) Makaron tagliatelle 3 340 kg (il. podst.: 1 336 kg il. w opcji: 2 004 kg) Makaron ryżowy 1 012 kg (il. podst.: 404 kg il. w opcji: 608 kg) Makaron nitka 3 520 kg (il. podst.: 1 408 kg il. w opcji: 2 112 kg) Ryż biały 9 200 kg (il. podst.: 3 680 kg il. w opcji: 5 520 kg) Ryż brązowy 1 960 kg (il. podst.: 784 kg il. w opcji: 1 176 kg) Kasza pęczak 4 300 kg (il. podst.: 1 720 kg il. w opcji: 2 580 kg) Kasza gryczana 4 400 kg (il. podst.: 1 760 kg il. w opcji: 2 640 kg) Komosa ryżowa 424 kg (il. podst.: 170 kg il. w opcji: 254 kg) Amarantus ziarno 224 kg (il. podst.: 90 kg il. w opcji: 134 kg) Kasza kukurydziana 388 kg (il. podst.: 156 kg il. w opcji: 232 kg) Kasza bulgur 1 028 kg (il. podst.: 412 kg il. w opcji: 616 kg) Kasza manna 3 050 kg (il. podst.: 1 220 kg il. w opcji: 1 830 kg) Kasza kuskus razowa 572 kg (il. podst.: 228 kg il. w opcji: 344 kg) Kasza jęczmienna wiejska 5 100 kg (il. podst.: 2 040 kg il. w opcji: 3 060 kg) Kasza jęczmienna mazurska 5 100 kg (il. podst.: 2 040 kg il. w opcji: 3 060 kg) Płatki owsiane 2 220 kg (il. podst.: 888 kg il. w opcji: 1 332 kg) Płatki kukurydziane 4 241 kg (il. podst.: 1 697 kg il. w opcji: 2 544 kg) Płatki kukurydziane wzbogacone kwasem foliowym (200µg/porcję) 3 624 kg (il. podst.: 1 450 kg il. w opcji: 2 174 kg) Zbożowe kulki o smaku czekoladowym 2 812 kg (il. podst.: 1 124 kg il. w opcji: 1 688 kg) Zbożowe kółka z miodem 2 732 kg (il. podst.: 1 092 kg il. w opcji: 1 640 kg) Zbożowe kwadraciki z cynamonem 2 732 kg (il. podst.: 1 092 kg il. w opcji: 1 640 kg) Płatki kukurydziane z miodem i orzeszkami 2 532 kg (il. podst.: 1 012 kg il. w opcji: 1 520 kg) Zbożowe muszelki o smaku czekoladowym 1 512 kg (il. podst.: 604 kg il. w opcji: 908 kg) Tortilla pszenna 1 420 kg (il. podst.: 568 kg il. w opcji: 852 kg) Musli jabłkowe 2 008 kg (il. podst.: 804 kg il. w opcji: 1 204 kg) Musli truskawkowe 2 008 kg (il. podst.: 804 kg il. w opcji: 1 204 kg) Musli morelowe 2 008 kg (il. podst.: 804 kg il. w opcji: 1 204 kg) Fasola biała jednolita 3 030 kg (il. podst.: 1 212 kg il. w opcji: 1 818 kg) Fasola biała Jaś karłowy 13 220 kg (il. podst.: 5 288 kg il. w opcji: 7 932 kg) Fasola czerwona 620 kg (il. podst.: 248 kg il. w opcji: 372 kg) Groch obłuskany cały 5 040 kg (il. podst.: 2 016 kg il. w opcji: 3 024 kg) Groch obłuskany połówki 17 320 kg (il. podst.: 6 928 kg il. w opcji: 10 392 kg) Soczewica zielona 712 kg (il. podst.: 284 kg il. w opcji: 428 kg) Soczewica czerwona 612 kg (il. podst.: 244 kg il. w opcji: 368 kg) Kotlety sojowe 852 kg (il. podst.: 340 kg il. w opcji: 512 kg) 2. Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji” Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawarte są „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art 441 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji”. „Prawo opcji” realizowane będzie na takich samych warunkach i terminach jak zamówienie podstawowe. Wykonawcy w przypadku nieskorzystania z „Prawa opcji”, co do zakresu niezrealizowanych dostaw nie przysługują żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu, w tym w szczególności roszczenia o zapłatę spodziewanych korzyści. „Prawo opcji” oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość przedmiotu zamówienia będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji”, wraz z podaniem ilości przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik do SWZ. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: Mąka pszenna typ 500 21 120 kg Mąka pszenna typ 750 1 968 kg Mąka żytnia typ 720 1 920 kg Mąka ziemniaczana 1 674 kg Makaron spaghetti 6 300 kg Makaron - kolanko 4 152 kg Makaron - rurki 5 772 kg Makaron lasagne 1 896 kg Makaron razowy 1 008 kg Makaron łazanki 2 076 kg Makaron tagliatelle 2 004 kg Makaron ryżowy 608 kg Makaron nitka 2 112 kg Ryż biały 5 520 kg Ryż brązowy 1 176 kg Kasza pęczak 2 580 kg Kasza gryczana 2 640 kg Komosa ryżowa 254 kg Amarantus ziarno 134 kg Kasza kukurydziana 232 kg Kasza bulgur 616 kg Kasza manna 1 830 kg Kasza kuskus razowa 344 kg Kasza jęczmienna wiejska 3 060 kg Kasza jęczmienna mazurska 3 060 kg Płatki owsiane 1 332 kg Płatki kukurydziane 2 544 kg Płatki kukurydziane wzbogacone kwasem foliowym (200µg/porcję) 2 174 kg Zbożowe kulki o smaku czekoladowym 1 688 kg Zbożowe kółka z miodem 1 640 kg Zbożowe kwadraciki z cynamonem 1 640 kg Płatki kukurydziane z miodem i orzeszkami 1 520 kg Zbożowe muszelki o smaku czekoladowym 908 kg Tortilla pszenna 852 kg Musli jabłkowe 1 204 kg Musli truskawkowe 1 204 kg Musli morelowe 1 204 kg Fasola biała jednolita 1 818 kg Fasola biała Jaś karłowy 7 932 kg Fasola czerwona 372 kg Groch obłuskany cały 3 024 kg Groch obłuskany połówki 10 392 kg Soczewica zielona 428 kg Soczewica czerwona 368 kg Kotlety sojowe 512 kg