755927-2025 - Wettbewerb
Polen – Straßenkehrmaschinen – Zakup i dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej zamiatarki drogowej kompaktowej wraz z opcją wykupu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej zamiatarki drogowej kompaktowej wraz z opcją wykupu
Beschreibung1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr I.2 do SWZ i we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr I.3 do SWZ. 2. Kompletny przedmiot zamówienia należy dostarczyć do siedziby Zamawiającego w terminie: do 90 dni licząc od daty zawarcia umowy. 3. Zawarte w niniejszej SWZ wraz z załącznikami informacje na temat parametrów i funkcji są danymi minimalnymi - Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów o rozszerzonych funkcjach i lepszych parametrach, pod warunkiem, iż spełniają one minimalne wymagania określone w niniejszym zamówieniu. 4. Zamawiający informuje, iż w niniejszym zamówieniu, zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy pzp, przewiduje skorzystanie z prawa opcji. Określenie rodzaju, maksymalnej wartości i okoliczności skorzystania z opcji określa szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty w załączniku nr I.2 do SWZ i wzór umowy, stanowiący załącznik nr I.3 do SWZ. 5. Z uwagi na ograniczenia techniczne pozostała część informacji znajduje się w dokumentach zamówienia (SWZ)
Interne KennungZP/6/N/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge, 34144430 Kehrfahrzeuge, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający informuje, iż w niniejszym zamówieniu, zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy pzp, przewiduje skorzystanie z prawa opcji. Określenie rodzaju, maksymalnej wartości i okoliczności skorzystania z opcji określa szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty w załączniku nr I.2 do SWZ i wzór umowy, stanowiący załącznik nr I.3 do SWZ