755938-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Siemkowice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Siemkowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Siemkowice. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) Odbiór i zagospodarowanie odpadów b) Wyposażenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). c) Zapewnienie pojemników na odpady dla mieszkańców.
Interne Kennung: IRŚ.271.1.9.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zmieszanych i segregowanych z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Siemkowice w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. i wyposażenie ich w pojemniki lub worki na odpady. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów. b) Wyposażenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK). c) Zapewnienie pojemników na odpady dla mieszkańców.