See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wołowiny oraz podrobów; konserw mięsnych, mięsa i przetworów mięsnych z wieprzowiny, mięsa i przetworów mięsnych z drobiu.
Interne Kennung: Ds/8/zp/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wołowiny oraz podrobów do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: mięso gulaszowe - 315, mięso mielone wołowe - 1050, wątroba wieprzowa - 630, głowizna wieprzowa - 7350, serca wieprzowe - 630, pieczeń rzymska - 6825, kiełbasa mielonka woł-wp - 3150, szynka mielona - 3150, kiełbasa szynkowa wołowa - 3150, serdelki woł-wp. - 6090, pasztetowa - 6300, salceson czarny - 3150, kaszanka cienka - 6300, wątrobianka wędzona - 6300. Wszystkie wartości podane są w kg, na okres 12 miesięcy
Interne Kennung: Część I
Los: LOT-0002
Titel: Dostawy konserw mięsnych do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: Przysmak śniadaniowy - 3675, mielonka z boczkiem - 3675, pasztet drobiowy - 3675, konserwa mielonka wieprzowa - 3675. Wszystkie wartości podane są w kg, na okres 12 miesięcy
Interne Kennung: Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
Los: LOT-0003
Titel: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z wieprzowiny do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: schab z kością - 158, mięso gulaszowe wieprzowe - 1575, mięso mielone wieprzowe - 2100, boczek wędzony z żeberkami - 158, parówka cienka 6300, mortadela - 6300, mielonka lunch-meat/blok/-3150, kiełbasa zwyczajna - 3150, kiełbasa litewska - 3150, kiełbasa toruńska - 3150, kiełbasa szynkowa wp. - 3150, kiełbasa zielonogórska - 4200, smalec wyborowy - 158, metka wędzona - 4200, mortadela z papryką - 4200, golonka solona w siatce b/s, b/k-1050, kiełbasa biała parzona - 420. Wszystkie wartości podane są w kg, na okres 12 miesięcy
Interne Kennung: Część III
Los: LOT-0004
Titel: Dostawy mięsa i przetworów mięsnych z drobiu do Zakładu Karnego we Wronkach
Beschreibung: kurczaki świeże i mrożone - 10500, udziec z kurczaka - 1050, skrzydełka drobiowe - 2100. mięso z uda kurczaka b/k - 3150, serdelki drobiowe - 3150, kiełbasa śląska drobiowa - 2625, kiełbasa szynkowa drobiowa - 2625, szynka drobiowa - blok - 2625, mielonka z indyka - 2625, mielonka formowa drobiowa - 4725, pasztetowa drobiowa - 3150. Wszystkie wartości podane są w kg, na okres 12 miesięcy
Interne Kennung: Część IV