755976-2025 - Wettbewerb
Polen – Fernmeldedienste – Utworzenie i utrzymanie RIT-MINI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtworzenie i utrzymanie RIT-MINI
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Utworzenie oraz Utrzymanie RIT-MINI RIT-MINI to lokalny węzeł teleinformatyczny stanowiący jeden węzeł kolokacyjny, który wyposażony będzie w Urządzenia. Utworzenie RIT-MINI obejmuje : - montaż i konfigurację Infrastruktury Zamawiającego RIT w kolokacji RIT – MINI (stworzenie węzła wraz z konfiguracją Urządzeń) - dostawę urządzeń i aplikacji koniecznych do prawidłowego działania RIT- MINI (Urządzenia Dodatkowe), RIT-MINI utworzony zostanie zgodnie w Wymaganiami Zamawiającego. Parametry techniczne RIT – MINI, realizowane przez niego funkcje i zadania, zakres Infrastruktury Zamawiającego RIT w jaką wyposażona zostanie kolokacja RIT- MINI, zakres dostaw urządzeń i aplikacji koniecznych do działania RIT – MINI zgodnie ze specyfikacją Zamawiającego (tj. Urządzenia Dodatkowe), oraz wszelkie inne dane konieczne do Utworzenia RIT-MINI określa OPZ. Utrzymanie RIT-MINI obejmuje dostarczenie usług, obejmujących: - zapewnienie kolokacji dla Infrastruktury Zamawiającego RIT oraz Urządzeń Dodatkowych (zapewnienie kolokacji dla Urządzeń) - zapewnienie usługi serwisowego łącza transmisji danych
Interne KennungODN-BP.3211.19.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
5. Los
LosLOT-0002
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość zastosowania Prawa Opcji. W wyniku zastosowania przez Zamawiającego Prawa Opcji przedmiot zamówienia może ulec zwiększeniu w zakresie ilości prądu o maksymalnie 100%.