See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa generatorów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa generatorów. 2. Przedmiot zamówienia podstawowego podzielone zostało na dwie części: - Część nr 1: Dostawa generatora sygnałów testowych (DVB-T, DVB-T2, DAB+). Generator niezbędny jest do utworzenia stanowiska do badań odbiorników radiowych i stanowiska do badań odbiorników telewizyjnych pod kątem spełniania wymagań wynikających z PKE (Art.406 pkt. 6 i 7 oraz art.419 pkt 21-23). Za pomocą tego urządzenia wytwarzane będą sygnały testowe DVB-T zgodnie z normą ETSI EN 300 744, DVB-T2 zgodnie z normą ETSI EN 302 755 oraz DAB+ zgodnie z normą ETSI EN 300 401 wymagane do przeprowadzenia badań odbiorników cyfrowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie wymaganiami. - Część nr 2: Dostawa generatora wraz z oprogramowaniem pomiarowym. Generator wraz z oprogramowaniem niezbędny jest do utworzenia stanowiska do badań cyfrowych odbiorników telewizyjnych pod kątem spełniania wymagań wynikających z PKE (Art.406 pkt. 6 oraz art.419 pkt 22). Oprogramowanie pomiarowe wraz z generatorem umożliwi przeprowadzanie zautomatyzowanych pomiarów cyfrowych odbiorników DVB-T oraz DVB-T2 zgodnie ze specyfikację NorDig Unified Test Plan, która wynika z wymagań określonych w Rozporządzeniu Ministra Cyfryzacji z dnia 11 lipca 2025 r. w sprawie wymagań technicznych i eksploatacyjnych dla odbiorników sygnału telewizyjnego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z podziałem na części zamówienia, zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 603758-2025
Interne Kennung: BA.WZP.26.35.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente, 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa generatora sygnałów testowych (DVB-T, DVB-T2, DAB+)
Beschreibung: Dostawa generatora sygnałów testowych (DVB-T, DVB-T2, DAB+) Generator niezbędny jest do utworzenia stanowiska do badań odbiorników radiowych i stanowiska do badań odbiorników telewizyjnych pod kątem spełniania wymagań wynikających z PKE (Art.406 pkt. 6 i 7 oraz art.419 pkt 21-23). Za pomocą tego urządzenia wytwarzane będą sygnały testowe DVB-T zgodnie z normą ETSI EN 300 744, DVB-T2 zgodnie z normą ETSI EN 302 755 oraz DAB+ zgodnie z normą ETSI EN 300 401 wymagane do przeprowadzenia badań odbiorników cyfrowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie wymaganiami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z podziałem na części zamówienia, zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa generatora wraz z oprogramowaniem pomiarowym
Beschreibung: Dostawa generatora wraz z oprogramowaniem pomiarowym Generator wraz z oprogramowaniem niezbędny jest do utworzenia stanowiska do badań cyfrowych odbiorników telewizyjnych pod kątem spełniania wymagań wynikających z PKE (Art.406 pkt. 6 oraz art.419 pkt 22). Oprogramowanie pomiarowe wraz z generatorem umożliwi przeprowadzanie zautomatyzowanych pomiarów cyfrowych odbiorników DVB-T oraz DVB-T2 zgodnie ze specyfikację NorDig Unified Test Plan, która wynika z wymagań określonych w Rozporządzeniu Ministra Cyfryzacji z dnia 11 lipca 2025 r. w sprawie wymagań technicznych i eksploatacyjnych dla odbiorników sygnału telewizyjnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z podziałem na części zamówienia, zawiera Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy.
Interne Kennung: Część nr 2