756129-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – „Dostawa sprzętu medycznego, obejmująca: mammograf”. UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0185/24/KPO/1787/2025/151 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Poprawa dostępności oraz jakości opieki onkologicznej w Pleszewskim Centr
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa sprzętu medycznego, obejmująca: mammograf”. UMOWA Nr KPOD.07.02-IP.10-0185/24/KPO/1787/2025/151 o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Poprawa dostępności oraz jakości opieki onkologicznej w Pleszewskim Centr
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, obejmująca: mammograf.
Interne KennungZP/52/KPO/2025/UE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0002
TitelMammograf
BeschreibungPrzemiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego, obejmująca: mammograf.