See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Centrum Reumatologii Sp. z o.o. tj. drób – zamówienie 6.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów spożywczych do Zamawiającego w asortymencie i ilościach określonych w dołączonym katalogu - załącznik nr 1
Vorherige Bekanntmachung: 577209-2025
Interne Kennung: 16/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z unieważnieniem części nr 2 oraz 6 postępowania na sukcesywne dostawy artykułów spożywczych (drób) oraz potrzebą zapewnienia prawidłowego żywienia leczonych pacjentów co jest obowiązkiem Zamawiającego, a ich zdrowie dobrem wyższym, zatem aby zapobiec sytuacji w której Zamawiający nie będzie mógł się wywiązać ze swoich zobowiązań należycie jest przeprowadzenie nowego postępowania o udzielanie zamówienia. Przeprowadzenie ponownej procedury w trybie przetargu nieograniczonego przy zachowaniu terminów podstawowych mogło by spowodować okresową niedostępność artykułów spożywczych Zamawiającego, co rodzi potrzebę zastosowania procedury skróconej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15112000 Geflügel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 Ustroń - drób
Interne Kennung: 1/16/PN/2025
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 Górki - drób
Interne Kennung: 2/16/PN/2025