See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 33/AMB/2025 - dostawa ambulansu sanitarnego typ „C” (z napędem 4x4) w zabudowie specjalistycznej z noszami elektrycznymi i podstawą noszy
Beschreibung: „dostawa ambulansu sanitarnego typ „C” (z napędem 4x4) w zabudowie specjalistycznej z noszami elektrycznymi i podstawą noszy”- dostawa realizowana w ramach realizacji zadania pn. „Zakup sprzętu do działań ratowniczych” w ramach krajowego ,,Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 2025-2026” przyjętego uchwałą nr 72 Rady Ministrów z dnia 27 maja 2025 r. (M. P. z 2025 r. poz. 541) w zakresie ochrony ludności i obrony cywilnej, wynikających z ustawy z dnia 5 grudnia 2024 r. o ochronie ludności i obronie cywilnej (Dz. U. poz. 1907)”.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dostawa ambulansu sanitarnego typ „C” (z napędem 4x4) w zabudowie specjalistycznej z noszami elektrycznymi i podstawą noszy