756186-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung – Gezondheidsmonitor Volwassen en Ouderen 2024
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gezondheidsmonitor Volwassen en Ouderen 2024
Beschreibung: Het betreft de Gezondheidsmonitor onder volwassenen en ouderen (18 jaar en ouder) voor de 25 regionale GGD’en en organisatieonderdeel Volksgezondheid van gemeente Utrecht. GGD’en voeren in samenwerking met GGD GHOR Nederland, RIVM en CBS Gezondheidsmonitors uit. De Gezondheidsmonitor Volwassenen & Ouderen vindt normaal gesproken om de vier jaar plaats, maar is in 2022 vanwege de impact van de coronacrisis extra uitgevoerd. De GM V&O 2024 is een reguliere monitor en moet in september 2024 operationeel zijn Er zullen in ieder geval 1.080.000 Nederlanders uitgenodigd worden voor het onderzoek, waarvan 711.000 volwassenen en 369.000 ouderen. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt € 2.200.000,- exclusief btw
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen 2024
Beschreibung: Het betreft de Europese aanbesteding van de Gezondheidsmonitor onder volwassenen en ouderen (18 jaar en ouder) voor de 25 regionale GGD’en en organisatieonderdeel Volksgezondheid van gemeente Utrecht. GGD’en voeren in samenwerking met GGD GHOR Nederland, RIVM en CBS Gezondheidsmonitors uit. De Gezondheidsmonitor Volwassenen & Ouderen (hierna: GM V&O) vindt normaal gesproken om de vier jaar plaats, maar is in 2022 vanwege de impact van de coronacrisis extra uitgevoerd. De GM V&O 2024 is een reguliere monitor en moet in september 2024 operationeel zijn. Er zullen in ieder geval 1.080.000 Nederlanders uitgenodigd worden voor het onderzoek, waarvan 711.000 volwassenen en 369.000 ouderen. De geraamde waarde van de Opdracht bedraagt € 2.200.000,- exclusief btw
Interne Kennung: 1