756225-2025 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – Sprzedaż i dostawa urządzeń, komponentów i oprogramowania na potrzeby modernizacji infrastruktury IP/MPLS w Regionalnej Sieci Szerokopasmowej Województwa Warmińsko-Mazurskiego (RSS-WM).
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż i dostawa urządzeń, komponentów i oprogramowania na potrzeby modernizacji infrastruktury IP/MPLS w Regionalnej Sieci Szerokopasmowej Województwa Warmińsko-Mazurskiego (RSS-WM).
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa urządzeń, komponentów i oprogramowania na potrzeby modernizacji infrastruktury IP/MPLS w Regionalnej Sieci Szerokopasmowej Województwa Warmińsko-Mazurskiego (RSS-WM). 2. Zamówienie jest realizowane w ramach wykonywania przez Zamawiającego zadań Województwa Warmińsko-Mazurskiego jako operatora infrastruktury regionalnej sieci szerokopasmowej, wybudowanej w ramach projektu pn. „Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej – województwo warmińsko-mazurskie” zrealizowanego ze środków Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. 3. Opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w Załączniku nr 1 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32428000 Netzwerkaufrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje wznowień oraz opcji w przedmiotowej procedurze.