2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení CAS 30 S3VH pro JSDH Rokytnice nad Jizerou
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks cisternové automobilové stříkačky vybavené požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 3000 l.min-1 podle ČSN EN 1028-1, kategorie podvozku 3 „pro terénní provoz“ v provedení „VH“ (speciálním pro velkoobjemové hašení) a hmotnostní třídy S (dále jen „CAS“), podle technických podmínek, které jsou přílohou č. 1 (01_Technicke_podminky_pro_CAS_202402.pdf) zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 202402
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001