2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup symulatora elektrowni jądrowej wraz ze szkoleniem podstawowym ze środków Programu „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza” realizowanego w Politechnice Warszawskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa komputerowego symulatora elektrowni jądrowej czasu rzeczywistego z reaktorem typu PWR z czterema wytwornicami pary o mocy elektrycznej powyżej 1000 MWe, w tym: 1) dostawa funkcjonalnego oprogramowania symulującego pracę elektrowni jądrowej; 2) dostawa infrastruktury IT („Sprzęt”): 1 serwera, 1 stacji Instruktorskiej, 3 stacji Szkoleniowych, projektora i drukarki wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem; 3) szkolenie w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania symulacyjnego wraz z niezbędnymi materiałami i dokumentacją; 4) gwarancja na okres minimum 12 miesięcy; 5) wsparcie sprzętowo - techniczne przez okres 12 miesięcy; 6) licencja do używania i korzystania, przez czas nieograniczony, z oprogramowania symulatora i prawo własności nośników, na których zostało utrwalone; 7) serwis pogwarancyjny w okresie 24 miesięcy od zakończenia gwarancji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane Postanowienia Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 519488-2025
Interne Kennung: ZP.D.DS.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Art. 132 ustawy Pzp - przetarg nieograniczony - tryb udzielania zamówień w którym na publiczne ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani wykonawcy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa komputerowego symulatora elektrowni jądrowej czasu rzeczywistego z reaktorem typu PWR z czterema wytwornicami pary o mocy elektrycznej powyżej 1000 MWe, w tym: 1) dostawa funkcjonalnego oprogramowania symulującego pracę elektrowni jądrowej; 2) dostawa infrastruktury IT („Sprzęt”): 1 serwera, 1 stacji Instruktorskiej, 3 stacji Szkoleniowych, projektora i drukarki wraz z instalacją, konfiguracją i uruchomieniem; 3) szkolenie w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania symulacyjnego wraz z niezbędnymi materiałami i dokumentacją; 4) gwarancja na okres minimum 12 miesięcy; 5) wsparcie sprzętowo - techniczne przez okres 12 miesięcy; 6) licencja do używania i korzystania, przez czas nieograniczony, z oprogramowania symulatora i prawo własności nośników, na których zostało utrwalone; 7) serwis pogwarancyjny w okresie 24 miesięcy od zakończenia gwarancji. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane Postanowienia Umowy.