2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zarządzanie nieruchomościami komunalnymi
Beschreibung: 1). Usługa zarządzania nieruchomościami: 1. budynkami wraz z przyległymi terenami przydomowymi stanowiącymi składniki mienia komunalnego gminy, wyszczególnione w załączniku nr 1 do umowy; 2. nieruchomościami prywatnymi zarządzanymi przez Gminę Miasto Ozorków na zasadzie prowadzenia cudzych spraw bez zlecenia, wyszczególnione w załączniku nr 2 do umowy; 3. lokalami mieszkalnymi będącymi własnością Zamawiającego w budynkach wspólnot mieszkaniowych według załącznika nr 3 do umowy (bez części wspólnych budynków i terenów przydomowych, na zarządzanie których zawierane są odrębne umowy przez wspólnoty mieszkaniowe).
Interne Kennung: WE.271.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert wyznaczony w oparciu o treść art. 138 ust. 4 ustawy Pzp - składania ofert w całości odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa zarządzania nieruchomościami: 1. budynkami wraz z przyległymi terenami przydomowymi stanowiącymi składniki mienia komunalnego gminy, wyszczególnione w załączniku nr 1; 2. nieruchomościami prywatnymi zarządzanymi przez Gminę Miasto Ozorków na zasadzie prowadzenia cudzych spraw bez zlecenia, wyszczególnione w załączniku nr 2 do umowy; 3. lokalami mieszkalnymi będącymi własnością Zamawiającego w budynkach wspólnot mieszkaniowych według załącznika nr 3 do umowy (bez części wspólnych budynków i terenów przydomowych, na zarządzanie których zawierane są odrębne umowy przez wspólnoty mieszkaniowe).