2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plavecký bazén Havlíčkův Brod – projektová dokumentace
Beschreibung: Předmětem zadání veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace v souladu se zákonem č. 283/2021 Sb. a zákona č. 134/2016 Sb. předpisy souvisejícími (zejména vyhláškami č. 131/2024 Sb., 169/2016 Sb.) ve stupních: ‐ Studie – dopracování návrhu z architektonické soutěže dle připomínek objednatele, popř. dotčených orgánů ‐ dokumentace pro povolení záměru stavby ‐ dokumentace pro provádění stavby ‐ dokumentace pro odstranění stavby ‐ dokumentace pro zadání stavby a soupis prací dodávek a služeb s výkazem výměr ‐ dokumentace interiéru
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Město Havlíčkův Brod provedlo jednofázovou otevřenou architektonickou soutěž v souladu se zákonem č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění („ZZVZ"), zákonem č. 360/1992 Sb., o výkonu povolání autorizovaných architektů a o výkonu povolání autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, v platném znění („Zákon o výkonu povolání"), soutěžním řádem České komory architektů ze dne 24. dubna 1993, v platném znění („Soutěžní řád") a s přihlédnutím k ustanovením § 1772 až 1779 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění. V soutěžních podmínkách architektonické soutěže zadavatel uvedl a vymínil si jednat o zadání následné zakázky, kterou specifikoval v v souladu se Standardy služeb architekta ČKA: FS 1 Příprava zakázky (PZ) FS 2 Dopracování soutěžního návrhu do podrobnosti studie stavby (DNS) FS 3 Dokumentace pro povolení záměru (DPZ) FS 4 Dokumentace pro provádění stavby (DPS) FS 5 Soupis prací a dodávek (SPD) FS 6 Dozor projektanta (DP)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ORM/176/2025