756387-2023 - Ergebnis
Niederlande – Möbel – Meubilair
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair
Beschreibung: Attendiz sluit een raamovereenkomst met maximaal vier partijen voor de levering van schoolmeubilair en kantoormeubilair. Beide meubellijnen voorzien in een functionele, prettige en ergonomisch verantwoorde leer- en werkomgeving voor leerlingen en medewerkers van Attendiz. Uitgangspunten daarbij zijn voldoen aan alle geldende (Arbo) wet- en regelgeving, duurzame kwaliteit, circulariteit, bevorderen van uniformiteit binnen de gebouwen en stimuleren van vitaliteit en gezondheid (het dynamisch werken voor leerlingen en studenten). De maximale totale gezamenlijke waarde van de raamovereenkomsten wordt gesteld op €790.000 excl. BTW. De maximale bedragen zijn dusdanig ingesteld dat Attendiz de ruimte heeft om meer meubilair aan te schaffen, mocht dat nodig zijn. Aan de bedragen kunnen geen rechten worden ontleend. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Attendiz sluit een raamovereenkomst met maximaal vier partijen voor de levering van schoolmeubilair en kantoormeubilair. Beide meubellijnen voorzien in een functionele, prettige en ergonomisch verantwoorde leer- en werkomgeving voor leerlingen en medewerkers van Attendiz. Uitgangspunten daarbij zijn voldoen aan alle geldende (Arbo) wet- en regelgeving, duurzame kwaliteit, circulariteit, bevorderen van uniformiteit binnen de gebouwen en stimuleren van vitaliteit en gezondheid (het dynamisch werken voor leerlingen en studenten). De maximale totale gezamenlijke waarde van de raamovereenkomsten wordt gesteld op € 790.000,- exclusief btw. De maximale bedragen zijn dusdanig ingesteld dat Attendiz de ruimte heeft om meer meubilair aan te schaffen, mocht dat nodig zijn. Aan de bedragen kunnen geen rechten worden ontleend. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed.
Interne Kennung: 1