See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń w siedzibie Centrali MZDW w Warszawie oraz Rejonach Drogowych MZDW w Warszawie na terenie województwa mazowieckiego z podziałem na 10 części wraz z dostarczeniem artykułów sanitarno-higienicznych do powierzchni biurowych i pomocniczych - nr postępowania 225/25
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia znajduje się w części IV SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 2. W przypadku wskazania w opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkt lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. W przypadku odniesienia się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę na daną część zamówienia: Część 1 – Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Gostynin - Płock; Część 2 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Ciechanów; Część 3 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Grodzisk Mazowiecki; Część 4 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Ostrołęka; Część 5 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Wołomin - Nowy Dwór Maz. Część 6 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Węgrów – Siedlce; Część 7 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Radom; Część 8 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Otwock-Piaseczno; Część 9 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Garwolin; Część 10 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Centrala Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie 4. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP o wartości 292 682,93 zł netto w tym dla: W ramach zamówienia podobnego przewiduje się: - Części 2 - 48 780,49 zł - Części 5 - 97 560,98 zł - Części 6 - 97 560,98 zł - Części 9 - 48 780,48 zł W ramach zamówienia podobnego przewiduje się: • Świadczenie usługi sprzątania w Rejonie Drogowym Ciechanów - Obwód Drogowy Grudusk pod adresem: Grudusk, ul. Ciechanowska 59; • Świadczenie usługi sprzątania w Rejonie Drogowym Wołomin na terenie miasta Wołomin oraz w Obwodzie Drogowym w Wołominie – na terenie miasta Wołomin; • Świadczenie usługi sprzątania w Rejonie Drogowym Węgrów – Siedlce: - Obwód Drogowy Węgrów na terenie miasta Węgrów, - Obwód Drogowy Siedlce pod adresem Siedlce, ul. Zamiejska nr. dz. ew. 8/2 ob.12 Siedlce, • Świadczenie usługi sprzątania w Rejonie Drogowym Garwolin: – Obwód Drogowy Warka pod adresem Warka, ul. Grójecka 54 5. Zamawiający stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez zamawiającego poniżej czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1465). Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia: - praca osoby sprawującej nadzór nad osobami sprzątającymi oraz osoby świadczące usługę sprzątania. 6.Wykonawca przez cały okres realizacji umowy z MZDW w Warszawie zobowiązany jest posiadać aktualne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) w zakresie realizacji usług powierzonych na podstawie umowy z MZDW w Warszawie na sumę gwarancyjną w wysokości co najmniej 200.000,00 zł dla każdej części. Wykonawca ma obowiązek przedłożenia polisy potwierdzającej spełnienie ww. wymogu w terminie nie dłuższym nie 7 dni od daty zawarcia umowy. W przypadku, gdy przedstawiona przez Wykonawcę polisa nie obejmuje swoim zakresem całego okresu obowiązywania umowy, Wykonawca zobowiązany jest przedstawić Zamawiającemu kolejną polisę ubezpieczenia spełniającą ww. wymagania najpóźniej w ostatnim dniu obowiązywania poprzedniej umowy ubezpieczenia. 7. Termin realizacji zamówienia dla części od 1 do 10 wynosi: 363 dni od 02.01.2026 r. 8. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 671388-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Gostynin - Płock
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część 1 – Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Gostynin - Płock • Rejon Drogowy Gostynin-Płock, ul. Krośniewicka 5, 09-500 Gostynin, • Obwód Drogowy nr 1 w Gostyninie, ul. Krośniewicka 5, 09-500 Gostynin, • Obwód Drogowy nr 2 w Sannikach, ul. Warszawska 162, 09-540 Sanniki, • Obwód Drogowy nr 3 w Bielsku, ul. Topolowa 3, 09-230 Bielsk, • Baza materiałowa w Sierpcu, ul. Fredry 10, 09-200 Sierpc
Interne Kennung: 225/25 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Ciechanów
Beschreibung: Część 2 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Ciechanów • Rejon Drogowy Ciechanów, ul. Leśna 30, 06-400 Ciechanów, • Obwód Drogowy w Ciechanowie, ul. Leśna 30, 06-400 Ciechanów, • Obwód Drogowy w Grudusku, ul. Ciechanowska 59, 06-460 Grudusk, • Obwód Drogowy w Żurominie, ul. Warszawska 32, 09-300 Żuromin.
Interne Kennung: 225/25 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Grodzisk Mazowiecki
Beschreibung: Część 3 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Grodzisk Mazowiecki • Rejon Drogowy Grodzisk Mazowiecki, ul. Traugutta 41, 05-825 Grodzisk Mazowiecki • Obwód Drogowy w Grodzisku Mazowieckim, ul. Traugutta 41, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, • Obwód Drogowy Łazy, Łazy 27E, 05-085 Kampinos, • Obwód Drogowy Pruszków, ul. Traugutta 41, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Interne Kennung: 225/25 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Ostrołęka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część 4 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Ostrołęka • Rejon Drogowy w Ostrołęka z/s w Czerwinie ul. Mazowiecka 44, 07-407 Czerwin, • Obwód Drogowy Czerwin ul. Mazowiecka 44, 07-407 Czerwin, • Obwód Drogowy w Krasnosielcu, ul. Polna 6, 06-212 Krasnosielc, • Obwód Drogowy w Myszyńcu, ul. Reymonta 48B, 07-430 Myszyniec.
Interne Kennung: 225/25 część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Wołomin - Nowy Dwór Maz.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część 5 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Wołomin - Nowy Dwór Maz. • Rejon Drogowy Wołomin-Nowy Dwór Maz., ul. Kobyłkowska 1, 05-200 Wołomin, • Obwód Drogowy w Wołominie, ul. Kobyłkowska 1, 05-200 Wołomin, • Obwód Drogowy w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Sportowa 62, 05-100 Nowy Dwór Maz. • Obwód Drogowy w Nasielsku, ul. Płońska 45, 05-190 Nasielsk, • Obwód Drogowy w Radzyminie, ul. Kobyłkowska 1, 05-200 Wołomin
Interne Kennung: 225/25 część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Węgrów – Siedlce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część 6 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Węgrów – Siedlce • Rejon Drogowy Węgrów-Siedlce, ul. Gdańska 52, 07-100 Węgrów, • Obwód Drogowy w Węgrowie, ul. Gdańska 52, 07-100 Węgrów, • Obwód Drogowy w Kosowie Lackim, ul. Źródlana 1, 08-330 Kosów Lacki, • Obwód Drogowy w Siedlcach, ul. Południowa 1, 08-110 Siedlce
Interne Kennung: 225/25 część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Radom
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część 7 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Radom • Rejon Drogowy Radom, ul. Wolanowska 61, 26-600 Radom • Obwód Drogowy w Radomiu, ul. Wolanowska 61, 26-600 Radom • Obwód Drogowy w Potworowie, ul. Warszawska 14, 26-414 Potworów • Obwód Drogowy w Nowym Mieście nad Pilicą, ul. Kolejowa 7, 26-420 Nowe Miasto nad Pilicą. • Obwód Drogowy w Lipsku, ul . Przemysłowa 22, 27-300 Lipsko
Interne Kennung: 225/25 część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Otwock-Piaseczno
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część 8 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Otwock-Piaseczno • Rejon Drogowy Otwock-Piaseczno, ul. Górna 18, 05-400 Otwock, • Obwód Drogowy w Otwocku, ul. Górna 18, 05-400 Otwock, • Obwód Drogowy w Piasecznie, ul. Elektroniczna 4A, 05-500 Piaseczno • Obwód Drogowy w Tarczynie, ul. Al. Krakowska 223, 05-552 Łazy
Interne Kennung: 225/25 część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Garwolin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część 9 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Rejon Drogowy Garwolin • Rejon Drogowy Garwolin, ul. Staszica 15 budynek B, 08-400 Garwolin, • Obwód Drogowy w Maciejowicach, ul. Bankowa 40, 08-480 Maciejowice, • Obwód Drogowy w Warce, ul. Grójecka 54a, 05-660 Warka.
Interne Kennung: 225/25 część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Centrala Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Część 10 - Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń: Centrala Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie • Siedziba Centrali MZDW, ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa.
Interne Kennung: 225/25 część 10