756449-2025 - Ergebnis
Polen – Wärmepumpen – Zabudowa zespołu pompy ciepła, wykorzystującego ciepło odpadowe ścieków komunalnych Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Gliwicach”, realizowanego w ramach zadania Budowa efektywnego systemu ciepłowniczego wykorzystującego OZE wraz z magazynem ciepła PEC – Gliwice Sp. z o.o. - część I z III
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZabudowa zespołu pompy ciepła, wykorzystującego ciepło odpadowe ścieków komunalnych Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Gliwicach”, realizowanego w ramach zadania Budowa efektywnego systemu ciepłowniczego wykorzystującego OZE wraz z magazynem ciepła PEC – Gliwice Sp. z o.o. - część I z III
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje zaprojektowanie, dostawę, montaż oraz uruchomienie wraz z czynnościami regulacyjnymi urządzeń fabrycznie nowego zespołu pompy ciepła wraz ze zbiornikiem buforowym rozdziału faz.
Vorherige Bekanntmachung432159-2025
Interne KennungDZ/1/2/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego z zastosowaniem procedury odwróconej art. 139 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z Postępowania na podstawie art. 108 ust. 1 oraz art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 PZP, z zastrzeżeniem art. 393 ust. 4 PZP, oraz spełniają warunki, określone na podstawie art. 112 ust. 1 PZP. 1) Zamawiający wykluczy z postępowania wykonawców, wobec których zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 108 ust. 1 oraz w art. 109 ust. 1 pkt 1 i 4 ustawy PZP. 2) Wykonawca podlega wykluczeniu także w oparciu o podstawy wykluczenia wskazane w art. 7 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (tekst jednolity: Dz. U. 2022 r., poz. 835 z późn. zm.) Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia). Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. Zamawiający w przedmiocie zamówienia przeprowadził wstępne konsultacje rynkowe. Wykonawcy będą związani ofertą do dnia 28.09.2025r
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42120000 Pumpen und Kompressoren, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 44622000 Wärmerückgewinnungssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelZabudowa zespołu pompy ciepła, wykorzystującego ciepło odpadowe ścieków komunalnych Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Gliwicach, realizowanego w ramach zadania Budowa efektywnego systemu ciepłowniczego wykorzystującego OZE wraz z magazynem ciepła PEC – Gliwice Sp. z o.o. - część I z III
BeschreibungZakres zamówienia obejmuje zaprojektowanie, dostawę, montaż oraz uruchomienie wraz z czynnościami regulacyjnymi urządzeń fabrycznie nowego zespołu pompy ciepła wraz ze zbiornikiem buforowym rozdziału faz
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy