756458-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Úprava PD - Domov pro seniory - nový pavilon D - Ústí nad Orlicí
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚprava PD - Domov pro seniory - nový pavilon D - Ústí nad Orlicí
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v úpravě projektové dokumentace na stavbu "Domov pro seniory - nový pavilon D - Ústí nad Orlicí". Hlavní změnou je zrušení 1.PP, kde měla být veškerá technologie zařízení provozu budovy a v podstatě přesun tohoto podlaží v upravené podobě do 1. NP. Druhou změnou je úplné zrušení vrchního patra, tedy 5.NP. Jedná se o celkové zmenšení novostavby o dvě podlaží. Předmětem zakázky tedy bude: - vyhotovení dokumentace změny stavby před dokončením včetně inženýrské činnosti (zajištění dokladové části a podání žádosti přes portál stavebníka) - úprava dokumentace pro provádění stavby včetně rozpočtu a soupisu prací - úprava projektu interiérů - výkon činnosti autorského dozoru v průběhu stavby
Interne Kennung7967
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001