2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding selectie architect IKC Havenstraatterrein
Beschreibung: De gemeente Amsterdam is voornemens het gebied Havenstraatterrein te herontwikkelen. Naast complexen voor woningbouw (sociale huur, middensegment en vrije sector), horeca, bedrijvigheid en een KDV wordt er ook een Integraal Kindcentrum (IKC) gehuisvest op het Havenstraatterrein. Het IKC biedt huisvesting voor primair onderwijs: Openbare Basisschool De Kleine Nicolaas van Stichting Openbaar Onderwijs aan de Amstel. 2.500 m2 BVO
Interne Kennung: 1735101
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Europese selectie architect
Interne Kennung: 1