756507-2023 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa urządzeń robotycznych do rehabilitacji dla Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Janowicach Wielkich.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń robotycznych do rehabilitacji dla Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Janowicach Wielkich.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń robotycznych do rehabilitacji dla Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego W Janowicach Wielkich ul. Sudecka 15 Niniejsze zamówienie składa się z siedmiu (7) części. 1 część. Mobilny robot rehabilitacyjny górnych i dolnych partii ciała w pakiecie z urządzeniem do terapii rezonansem stochastycznym (1 zestaw) 2 część. Łóżko do suchego hydromasażu ( 1 szt) 3 część. Bieżnia rehabilitacyjna do analizy chodu (1 szt) 4 część. Mobilny robot rehabilitacyjny kończyn dolnych (1 szt) 5 część.Zrobotyzowane przenośne urządzenie do terapii ręki (2 zestawy) 6 część Mobilny robot rehabilitacyjny górnych partii ciała (1 szt) 7 część Zmotoryzowana szyna CPM do ćwiczeń stawów kończyny dolnej (1 szt)
Interne Kennung: ZP-381-III- 1/23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Janowicach Wielkich otrzymał dofinansowanie dotyczące realizacji zadania polegającego na wsparciu rozwoju innowacyjnych rozwiązań służących do udzielania świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie doposażenia podmiotów leczniczych w urządzenia robotyczne do rehabilitacji ze środków subfunduszu terapeutyczno– innowacyjnego Funduszu Medycznego. Termin złożenia rozliczenia za zakupiony sprzętu do Ministerstwa Zdrowia to 01.12.2023r. Ze względu na krótki termin rozliczenia środków, zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia obejmującego przedmiot wskazany w zakresie części nr 1-7 .Skrócenie terminu składania ofert jest konieczne i uzasadnione. Zastosowanie podstawowych terminów wynikających z ustawy Pzp mogłoby skutkować utratą dofinansowania .
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mobilny robot rehabilitacyjny górnych i dolnych partii ciała w pakiecie z urządzeniem do terapii rezonansem stochastycznym 1 zestaw
Beschreibung: W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany: a) Dostarczyć urządzenia zgodne z opisem zawartym w Załącznikach nr 1.1 do Formularza oferty do siedziby Zamawiającego w Janowicach Wielkich ul. Sudecka 15 b) Ustawić/zainstalować/zamontować urządzenia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, c) Dokonać uruchomienia, prób i sprawdzeń, d) Przeszkolić wyznaczonych pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi/eksploatacji dostarczonych urządzeń, e) Przekazać Zamawiającemu paszport techniczny oraz sporządzoną w języku polskim instrukcję obsługi, f) Przekazać karty gwarancyjne, uwzględniające warunki wymagane w tym zakresie przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II niniejszej SWZ i w Formularzach asortymentowo-cenowych (Załączniki nr 1.1 do Formularza oferty).
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Łóżko do suchego hydromasażu 1 szt
Beschreibung: W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany: a) Dostarczyć urządzenia zgodne z opisem zawartym w Załącznikach nr 1.2 do Formularza oferty do siedziby Zamawiającego w Janowicach Wielkich ul. Sudecka 15 b) Ustawić/zainstalować/zamontować urządzenia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, c) Dokonać uruchomienia, prób i sprawdzeń, d) Przeszkolić wyznaczonych pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi/eksploatacji dostarczonych urządzeń, e) Przekazać Zamawiającemu paszport techniczny oraz sporządzoną w języku polskim instrukcję obsługi, f) Przekazać karty gwarancyjne, uwzględniające warunki wymagane w tym zakresie przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ i w Formularzach asortymentowo-cenowych (Załączniki nr 1.2 do Formularza oferty).
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Bieżnia rehabilitacyjna do analizy chodu 1 szt
Beschreibung: W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany: a) Dostarczyć urządzenia zgodne z opisem zawartym w Załącznikach nr 1.3 do Formularza oferty do siedziby Zamawiającego w Janowicach Wielkich ul. Sudecka 15 b) Ustawić/zainstalować/zamontować urządzenia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, c) Dokonać uruchomienia, prób i sprawdzeń, d) Przeszkolić wyznaczonych pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi/eksploatacji dostarczonych urządzeń, e) Przekazać Zamawiającemu paszport techniczny oraz sporządzoną w języku polskim instrukcję obsługi, f) Przekazać karty gwarancyjne, uwzględniające warunki wymagane w tym zakresie przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II niniejszej SWZ i w Formularzach asortymentowo-cenowych (Załączniki nr 1.3 do Formularza oferty).
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Mobilny robot rehabilitacyjny kończyn dolnych 1 szt
Beschreibung: W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany: a) Dostarczyć urządzenia zgodne z opisem zawartym w Załącznikach nr 1.4 do Formularza oferty do siedziby Zamawiającego w Janowicach Wielkich ul. Sudecka 15 b) Ustawić/zainstalować/zamontować urządzenia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, c) Dokonać uruchomienia, prób i sprawdzeń, d) Przeszkolić wyznaczonych pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi/eksploatacji dostarczonych urządzeń, e) Przekazać Zamawiającemu paszport techniczny oraz sporządzoną w języku polskim instrukcję obsługi, f) Przekazać karty gwarancyjne, uwzględniające warunki wymagane w tym zakresie przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II niniejszej SWZ i w Formularzach asortymentowo-cenowych (Załączniki nr 1.4 do Formularza oferty).
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: Zrobotyzowane przenośne urzadzenie do terapii ręki (2 zestawy)
Beschreibung: W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany: a) Dostarczyć urządzenia zgodne z opisem zawartym w Załącznikach nr 1.5 do Formularza oferty do siedziby Zamawiającego w Janowicach Wielkich ul. Sudecka 15 b) Ustawić/zainstalować/zamontować urządzenia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, c) Dokonać uruchomienia, prób i sprawdzeń, d) Przeszkolić wyznaczonych pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi/eksploatacji dostarczonych urządzeń, e) Przekazać Zamawiającemu paszport techniczny oraz sporządzoną w języku polskim instrukcję obsługi, f) Przekazać karty gwarancyjne, uwzględniające warunki wymagane w tym zakresie przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II niniejszej SWZ i w Formularzach asortymentowo-cenowych (Załączniki nr 1.5 do Formularza oferty).
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: Mobilny robot rehabilitacyjny górnych partii ciała (1 szt)
Beschreibung: W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany: a) Dostarczyć urządzenia zgodne z opisem zawartym w Załącznikach nr 1.6 do Formularza oferty do siedziby Zamawiającego w Janowicach Wielkich ul. Sudecka 15 b) Ustawić/zainstalować/zamontować urządzenia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, c) Dokonać uruchomienia, prób i sprawdzeń, d) Przeszkolić wyznaczonych pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi/eksploatacji dostarczonych urządzeń, e) Przekazać Zamawiającemu paszport techniczny oraz sporządzoną w języku polskim instrukcję obsługi, f) Przekazać karty gwarancyjne, uwzględniające warunki wymagane w tym zakresie przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II niniejszej SWZ i w Formularzach asortymentowo-cenowych (Załączniki nr 1.6 do Formularza oferty).
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: Zmotoryzowana szyna CPM do cwiczeń stawów kończyny dolnej (1 szt)
Beschreibung: W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany: a) Dostarczyć urządzenia zgodne z opisem zawartym w Załącznikach nr 1.7 do Formularza oferty do siedziby Zamawiającego w Janowicach Wielkich ul. Sudecka 15 b) Ustawić/zainstalować/zamontować urządzenia w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, c) Dokonać uruchomienia, prób i sprawdzeń, d) Przeszkolić wyznaczonych pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi/eksploatacji dostarczonych urządzeń, e) Przekazać Zamawiającemu paszport techniczny oraz sporządzoną w języku polskim instrukcję obsługi, f) Przekazać karty gwarancyjne, uwzględniające warunki wymagane w tym zakresie przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II niniejszej SWZ i w Formularzach asortymentowo-cenowych (Załączniki nr 1.7 do Formularza oferty).
Interne Kennung: część 7