2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eendaagse busreizen/touringcarvervoer
Beschreibung: Het leveren van touringcarvervoer betreft vervoer voor leerlingen en/of studenten vanuit alle 53 locaties (zie bijlage) van één reis tussen nader te bepalen bestemmingen. Dit kunnen zowel dagritten zijn als brengen-halen ritten. Normaliter betreft het reizen binnen Nederland maar het kunnen ook dagtrips naar het buitenland betreffen. Aanvullend kan een schoollocatie verzoeken aan de Inschrijver om entreekaarten te regelen bij een bestemming naar keuze. De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 3.000.000,- voor de gehele looptijd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aanbesteding is niet opgedeeld in percelen. De gemotiveerde redenen hiervoor zijn: • Er is sprake van een homogene dienstverlening en in dat kader is er sprake van logische, samen-hangende, onlosmakelijke met elkaar verbonden onderdelen, waarbij het onwenselijk is een scher-pe afbakening te definiëren; • Aanbestedende dienst acht meerdere contracten voor deze vorm van dienstverlening niet efficiënt en wil graag één contractant die eindverantwoordelijk is voor de gehele dienstverlening; • Op basis van marktoriëntatie is geconcludeerd dat de markt voor het leveren van touringcarver-voer voornamelijk bestaat uit middelgrote en grote MKB-ondernemers. Van lokale ondernemers is geen sprake. De uit het marktonderzoek bekende ondernemers worden qua omvang en beschikbare middelen prima in staat geacht een opdracht met deze omvang te kunnen faciliteren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst met één inschrijver een raamovereenkomst (zie bijlage) te sluiten, in het kader waarvan gedurende twee jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer één jaar, opdrachten kunnen worden geplaatst, de beoogde ingangsdatum is 1 april 2026.