2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor aankoop van regeneratiekarren inclusief toebehoren
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Aankoop van regeneratiekarren inclusief toebehoren en onderhoudscontract Toelichting: Naar aanleiding van het geplande renovatieproject ‘keuken’ wenst het AZ Turnhout over te gaan tot een aankoop van regeneratiekarren inclusief toebehoren, zodoende de maaltijddistributie kan blijven gegarandeerd worden tijdens deze werken. Nadien blijven de regeneratiekarren ingezet. AZ Turnhout kiest voor regeneratie door middel van contactwarmte.
Interne Kennung: AZ Turnhout-2022/017AZT-F02__2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Voorwerp van deze leveringen: Aankoop van regeneratiekarren inclusief toebehoren en onderhoudscontract
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel