2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanleg groeiplaatsen en planten bomen
Beschreibung: De gemeente Teylingen wil in een periode van drie plantseizoenen de gemeente vergroenen door het aanplanten van extra bomen. Dit zal middels een raamovereenkomst met de duur van 48 maanden aanbesteed worden. De gemeente heeft in 2025 een overeenkomst gesloten met Bomenwacht Nederland B.V. om binnen de gemeeente Teylingen de juiste plantlocaties te vinden voor deze extra bomen. Na het vinden van de definitieve groeiplaatsen is het van belang dat een aannemers hier de groeiplaatsen voor aan zal leggen en het planten van de betreffende bomen zal verzorgen. De extra bomen zullen middels een directielevering door de gemeente geleverd worden. Voor deze opdracht is de gemeente op zoek naar een aannemer die deze uitvoerende werkzaamheden kan verrichten om zo de extra bomen binnen de gemeente Teylingen te plaatsen. De gemeente streeft ernaar om binnen drie plantseizoenen maximaal 1.000 extra bomen te planten. Dit aantal geldt als bovengrens en is dus geen vaststaand gegeven.
Interne Kennung: HLT TEY 202412 PRJ-2400337
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst voor het aanleggen van groeiplaatsen en planten bomen zal worden afgesloten voor een periode van 48 maanden. De opbouw van de overeenkomst bestaat in eerste instantie uit een opdracht van 24 maanden en hierna de optie om tweemaal met 12 maanden te verlengen door de opdrachtgever. De overeenkomst zal ingaan op 01-11-2025. Eventuele verlenging wordt uiterlijk 3 maanden voor het verstrijken van de expiratiedatum schriftelijk bekend gemaakt naar aanleiding van gehouden evaluatie. Wanneer de overeenkomst niet verlengd wordt, of niet meer verlengd kan worden, loopt deze van rechtswege af.