756635-2025 - Ergebnis
Polen – Werkstattausrüstung – Zakup i dostawa wyposażenia w ramach projektu pn. „Modernizacja bazy techniczno – dydaktycznej szkół kształcenia zawodowego prowadzonych przez Powiat Przasnyski"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa wyposażenia w ramach projektu pn. „Modernizacja bazy techniczno – dydaktycznej szkół kształcenia zawodowego prowadzonych przez Powiat Przasnyski"
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia w ramach projektu pn. „Modernizacja bazy techniczno – dydaktycznej szkół kształcenia zawodowego prowadzonych przez Powiat Przasnyski”. Przedmiot zamówienia został podzielony na 11 części. Szczegółowy zakres zamówienia określono w załączniku do swz - opis przedmiotu zamówienia.
Interne KennungWRP.272.3.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie prowadzone jest za pośrednictwem Platformy Zamówień Publicznych (SIDAS PZP), zwanej dalej „Platformą”. Platforma dostępna jest po zalogowaniu się na stronie: app.sidaspzp.pl . Wykonawca, przystępując do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, rejestruje się bezpłatnie na Platformie lub – w przypadku posiadania już konta na Platformie – logując się na Platformie, akceptuje warunki korzystania z Platformy dostępne pod adresem: https://app.sidaspzp.pl/assets/regulamin-SIDAS-PZP-CG9Ksu1v.pdf oraz zobowiązuje się przestrzegać postanowień tego regulaminu. Szczegółowa instrukcja obsługi Platformy jest zamieszczona pod adresem: https://sidaspzp.pl/instrukcje . Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z instrukcją i komunikowania się z Zamawiającym zgodnie z wymogami określonymi w ww. instrukcji. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą Platformy. 1. Oferta musi być sporządzona w języku polskim, w postaci elektronicznej w formacie danych: .pdf, .doc, .docx, .rtf. i opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 2. W celu złożenia oferty należy zarejestrować (zalogować) się na Platformie i postępować zgodnie z instrukcjami dostępnymi u dostawcy Platformy pod adresem: https://sidaspzp.pl/instrukcje . 3. Każdy załączany plik zawierający dokumenty, oświadczenia lub pełnomocnictwa musi być uprzednio opatrzony elektronicznym podpisem kwalifikowanym przez upoważnione osoby reprezentujące odpowiednio wykonawcę, wykonawcę wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia, inny podmiot, na którego zdolnościach lub sytuacji polega wykonawca na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp lub wykonawców. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zaświadczeń oraz informacji przyjmuje się datę wysłania wiadomości wraz z załącznikiem z poziomu zakładki „Komunikacja”, która prezentowana jest również w wysłanej wiadomości. 4. Zamawiający, zgodnie z § 4 Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie użycia środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego oraz udostępniania i przechowywania dokumentów elektronicznych (Dz. U. z 2017r. poz. 1320) zaleca podpisywanie dokumentów PDF formatem PAdES. Dodatkowo informuje, że: 1) pliki podpisane przy pomocy podpisu zewnętrznego XAdES należy załączać wraz z plikiem podpisu, 2) formularz oferty podpisany przy użyciu podpisu zewnętrznego XAdES należy dodać w jeden z poniższych sposobów: a) z poziomu zakładki „Moja oferta” w miejscu do dodania pliku oferty należy umieścić plik, który był podpisywany, a plik z podpisem należy dodać oddzielnie jako załącznik, b) spakować jako plik oferty i plik z podpisem do paczki „zip” i dołączyć z poziomu zakładki „Moja oferta” w miejscu do dodania pliku oferty. 5. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne do korzystania z Platformy: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 1 Mb/s, 2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć ram min. 3 GB RAM, procesor 1500 MHz lub lepszy, jeden z systemów operacyjnych: Linux Kernel 4.0, Windows 7 i MacOS 10.12 – lub ich nowsze wersje, 3) zainstalowana przeglądarka internetowa w najnowszych wersjach, np.: Firefox, Chrome, Opera, 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program do obsługi formatów .pdf np. Acrobat Reader, 6) czas serwera jest synchronizowany z czasem udostępnionym przez Główny Urząd Miar. 6. Do przygotowania oferty konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy kwalifikowanego podpisu elektronicznego. 7. Do przygotowania oferty zaleca się wykorzystanie Formularza Oferty, którego wzór stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. W przypadku, gdy Wykonawca nie korzysta z przygotowanego przez Zamawiającego wzoru, w treści oferty należy zamieścić wszystkie informacje wymagane w Formularzu Ofertowym. 9. Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być złożone w oryginale w takiej samej formie, jak składana oferta. Dopuszcza się także złożenie elektronicznej kopii (skanu) pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej, w formie elektronicznego poświadczenia sporządzonego stosownie do art. 97 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, które to poświadczenie notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź też poprzez opatrzenie skanu pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej kwalifikowanym podpisem mocodawcy. Elektroniczna kopia pełnomocnictwa nie może być uwierzytelniona przez upełnomocnionego. 10. Do oferty (Formularza ofertowego) należy dołączyć także: Dotyczy części 1-11: 1) Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik; 2) Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; 3) Formularz cen jednostkowych – dotyczy części 1-5, 7-11; 4) Specyfikacja techniczna – dotyczy części 1-6 oraz 9-11: Wykonawca, składając ofertę na część 1–6 oraz 9-11 zamówienia, zobowiązany jest do złożenia wraz z ofertą formularza Specyfikacji technicznej, który stanowi integralną cześć oferty i nie podlega uzupełnieniu. 5) Oświadczenie z przepisu art. 125 ust. 1 ustawy Pzp złożone na formularzu JEDZ; 6) Oświadczenie w zakresie braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego oraz art. 5 k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 (oświadczenie wykonawcy oraz – jeśli dotyczy – podmiotu udostępniającego zasoby); 7) Zobowiązanie do udostępnienia zasobów lub inny środek dowodowy potwierdzający dysponowanie zasobami – jeśli dotyczy; 8) Wykaz rozwiązań równoważnych – jeśli dotyczy.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 16000000 Landwirtschaftsmaschinen, 16700000 Traktoren, 34144710 Lademaschinen auf Reifen, 34144900 Elektrofahrzeuge, 39162100 Lehrmittel, 39100000 Möbel, 39717200 Klimageräte, 39700000 Haushaltsgeräte, 44112600 Schallisolierung
5. Los
LosLOT-0001
TitelWyposażenie warsztatu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia warsztatu określonego w załączniku nr 2a do swz.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44512940 Werkzeugsätze, 44512000 Diverses Handwerkzeug, 38548000 Fahrzeugarmaturen, 42400000 Hebezeuge und Fördermittel sowie Teile, 38552000 Elektronische Messgeräte
LosLOT-0002
TitelSprzęt informatyczny i multimedialny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w zakresie części 2 jest zakup i dostawa wyposażenia w postaci sprzętu informatycznego i multimedialnego. Szczegółowy zakres zamówienia określono w załączniku nr 2b do swz.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32322000 Multimediaausrüstung
LosLOT-0003
TitelMaszyny rolnicze
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa maszyn rolniczych. Szczegółowy zakres zamówienia określono w załączniku nr 2c do swz.
Interne Kennung3
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16120000 Eggen, Aufreißer, Kultivatoren, Jät- oder Hackmaschinen, 16141000 Düngemittelstreuer
LosLOT-0004
TitelCiągnik elektryczny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa elektrycznego ciągnika rolniczego wraz z osprzętem do praktycznej nauki zawodu. Szczegółowy zakres zamówienia określono w załączniku nr 2d do do swz.
Interne Kennung4
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
LosLOT-0005
TitelElektryczna ładowarka teleskopowa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa elektrycznej ładowarki teleskopowej wraz z osprzętem do praktycznej nauki zawodu. Szczegółowy zakres zamówienia opisano w załączniku nr 2e do swz.
Interne Kennung5
Haupteinstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
LosLOT-0006
TitelSamochód elektryczny
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa samochodu elektrycznego. Szczegółowy zakres realizacji zamówienia określono w załączniku nr 2f do swz.
Interne Kennung6
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
LosLOT-0007
TitelPomoce dydaktyczne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomocy dydaktycznych. Szczegółowy zakres zamówienia określono w załączniku nr 2g do swz.
Interne Kennung7
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
LosLOT-0008
TitelMeble i wyposażenie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli i wyposażenia. Szczegółowy zakres zamówienia opisano w załączniku nr 2h do swz.
Interne Kennung8
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
LosLOT-0009
TitelKlimatyzatory
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa urządzeń klimatyzacyjnych. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2i do swz.
Interne Kennung9
Haupteinstufung (cpv): 39717200 Klimageräte
LosLOT-0010
TitelSprzęt AGD
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu AGD. Szczegółowy zakres zamówienia określono w załączniku nr 2j do swz.
Interne Kennung10
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte
LosLOT-0011
TitelProdukty akustyczne i wygłuszające
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i montaż mat wygłuszających oraz paneli akustycznych. Szczegółowy zakres zamówienia określono w załączniku nr 2k do swz.
Interne Kennung11
Haupteinstufung (cpv): 44112600 Schallisolierung