2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych. Zamówienie obejmuje 3 części (zadania).
Interne Kennung: LA.261.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego wielkość i zakres zostały opisane w SWZ i jej załącznikach.
Interne Kennung: LA.261.33.1.2025
Los: LOT-0002
Titel: 2.Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych.
Interne Kennung: LA.261.33.2.2025
Los: LOT-0003
Titel: 3.Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych.
Interne Kennung: LA.261.33.3.2025