See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy implantów ortopedycznych, substytutów kostnych, płyt i śrub do chirurgii urazowej z podziałem na pakiety.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy implantów ortopedycznych, substytutów kostnych, płyt i śrub do chirurgii urazowej z podziałem na 19 pakietów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025- Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Strony ustanawiają prawo opcji. 2. Posiadaczem prawa opcji (uprawnionym do jej wykonania) jest Zamawiający. Wystawiającym opcję jest Wykonawca. 3. Prawem opcji Zamawiającego objęte są towary o łącznej wartości stanowiącej 20% każdego z pakietów. Ceny jednostkowe towarów objętych opcją są identyczne jak dla zamówienia podstawowego. 4. Wykonawca zobowiązuje się zrealizować zamówienie w całości, tj. w zakresie podstawowym oraz poszerzonym (objętym opcją). 5. Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie szerszym niż podstawowy, jeżeli Zamawiający nie skorzysta ze swego uprawnienia do opcji albo skorzysta z tego uprawnienia w zakresie mniejszym niż ust. 3. 6. Zamawiający podejmie decyzję o skorzystaniu z prawa opcji w maksymalnym terminie do jednego miesiąca przed upływem terminu obowiązywania umowy określonego w § 3 ust. 1. Po upływie tego terminu prawo opcji wygasa. 7. Zamawiający może wykonać prawo opcji jednorazowo (w całości) lub wielokrotnie (częściowo) w dowolnym dniu od momentu zawarcia umowy do terminu wygaśnięcia prawa opcji. 8. Wykonanie prawa opcji nastąpi poprzez oświadczenie Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. Zarówno zakres, jak i termin realizacji dostaw(y) ustalony zostanie w porozumieniu z Wykonawcą.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 - Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 - Pakiet3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 - Pakiet4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5
Interne Kennung: PZP-225_12/2025 - Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 Pakiet7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 Pakiet9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Pakiet 12
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet 13
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: Pakiet 14
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: Pakiet 15
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Pakiet 16
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: Pakiet 17
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: Pakiet 18
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: Pakiet 19
Interne Kennung: PZP-225_ 12/2025 Pakiet 19