2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odtworzenie dwóch pomp cyrkulacyjnych i dwóch pomp upustowych IOS bloku nr 14 dla PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odtworzeniu dwóch pomp cyrkulacyjnych i dwóch pomp upustowych IOS bloku nr 14 w PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A Oddział Elektrowni Bełchatów
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02419/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część zamówienia nr 1
Beschreibung: Odtworzenie pomp cyrkulacyjnych typu KWPK 900-1133 w łącznej ilości 2 sztuk
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02419/2025 - Część zamówienia nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część zamówienia nr 2
Beschreibung: Odtworzenie pomp upustowych typu KWPK 200-503 w łącznej ilości 2 sztuk
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR/02419/2025 - Część zamówienia nr 2