2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka, provoz a rozvoj softwarového řešení Geoportálu 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí plnění ze strany dodavatele ve: i. VÝVOJOVÉ FÁZI GEOPORTÁLU 2, která spočívá ve vývoji Geoportálu 2, čímž se rozumí jeho vytvoření, implementace a zajištění jeho ověřovacího provozu pro účely testování, včetně zajištění infrastruktury pro ověřovací provoz, a migrace Geoportálu 2 na infrastrukturu pro jeho ostrý provoz, ii. PROVOZNÍ FÁZI GEOPORTÁLU 2, čímž se rozumí zajištění ostrého provozu Geoportálu 2 po skončení vývoje Geoportálu 2 (tj. zhotovení díla) a poskytnutí služeb k jeho rozvoji. V podrobnostech je předmět veřejné zakázky popsán v přílohách zadávací dokumentace, zejména v příloze č. 2 (závazném návrhu smlouvy). Bližší podmínky jsou dále uvedeny v zadávací dokumentaci (z důvodu rozsahu zde nejsou uvedeny všechny informace).
Interne Kennung: N006/25/V00011831
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38221000 Geografische Informationssysteme (GIS oder gleichwertiges System)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DODÁVKA, PROVOZ A ROZVOJ SOFTWAROVÉHO ŘEŠENÍ GEOPORTÁLU 2