See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ONDERHANDELINGSPROCEDURE ZONDER VOORAFGAANDE BEKENDMAKING VOOR EEN TIJDELIJKE BEWAKINGSOPDRACHT IN HET CENTRUM TE ZAVENTEM IN BEHEER VAN DE DIENST VREEMDELINGENZAKEN
Beschreibung: Een tijdelijke opdracht voor bewakingsprestaties in het Open Centrum te Zaventem in het beheer van de Dienst Vreemdelingenzaken
Interne Kennung: IBZ/DVZ-OE/2024/BEWAKING_OCZAVENTEM
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IBZ/DVZ-OE/2024/BEWAKING_OCZAVENTEM - 1
Beschreibung: Een tijdelijke opdracht voor bewakingsprestaties in het Open Centrum te Zaventem in het beheer van de Dienst Vreemdelingenzaken.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1