See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kompozycji epoksydowej.
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kompozycji epoksydowej przeznaczonej do produkcji wyrobów elektroizolacyjnych (rur, profili szkło-epoksydowych, izolatorów i innych elementów izolacyjnych) na potrzeby energetyki i elektrotechniki. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 549093-2025
Interne Kennung: ZP.2510.43.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19522100 Epoxidharz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa kompozycji epoksydowej. Pakiet I. - żywica epoksydowa + utwardzacz bezwodnikowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kompozycji epoksydowej przeznaczonej do produkcji wyrobów elektroizolacyjnych (rur, profili szkło-epoksydowych, izolatorów i innych elementów izolacyjnych) na potrzeby energetyki i elektrotechniki. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.2510.43.2025_1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa kompozycji epoksydowej. Pakiet II - żywica epoksydowa + utwardzacz aminowy
Interne Kennung: ZP.2510.43.2025_2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa kompozycji epoksydowej. Pakiet III - żywica epoksydowa + utwardzacz bezwodnikowy.
Interne Kennung: ZP.2510.43.2025_3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa kompozycji epoksydowej. Pakiet IV - żywica epoksydowa + utwardzacz aminowy.
Interne Kennung: ZP.2510.43.2025_4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa kompozycji epoksydowej. Pakiet V - żywica epoksydowa cykloalifatyczna + utwardzacz bezwodnikowy.
Interne Kennung: ZP.2510.43.2025_5