See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUGI ODBIORU I ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH I NIEZAMIESZKAŁYCH W CZĘŚCI DOTYCZĄCEJ DOMKÓW LETNISKOWYCH, POWSTAŁYCH NA TERENIE 4 (CZTERECH) GMIN W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM
Beschreibung: Nazwa zamówienia: „Świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych w części dotyczącej domków letniskowych, powstałych na terenie 4 (czterech) Gmin w Województwie Śląskim”. 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi odbioru, transportu i zagospodarowania wskazanych odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych oraz niezamieszkałych w części dotyczącej domków letniskowych, położonych na terenie Gmin – Uczestników Grupy Zamawiającej, wyposażenie nieruchomości jednorodzinnych i letniskowych w worki oraz pojemniki na bioodpady i popiół, wyposażenie nieruchomości wielorodzinnych w pojemniki oraz odbiór, transport i zagospodarowanie wskazanych odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Zamawiający- Uczestnicy Grupy Zamawiającej – zaznacza, że nieruchomości jednorodzinne są wyposażone w pojemniki do gromadzenia odpadów zmieszanych. 2. Usługą odbioru, transportu i zagospodarowania zostaną objęte: 1) bezpośrednio sprzed nieruchomości: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (20 03 01); b) odpady segregowane: gromadzone łącznie tworzywa sztuczne, metale, opakowania wielomateriałowe (15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 20 01 39, 20 01 40, 20 01 99); papier i makulatura (15 01 01, 20 01 01); szkło i opakowania ze szkła (15 01 07, 20 01 02); odpady ulegające biodegradacji oraz odpady kuchenne ulegające biodegradacji (20 01 08, 20 02 01); c) popiół (ex 20 01 99); d) odpady wielkogabarytowe (20 03 07, 15 01 03); e) odpady budowlane i rozbiórkowe ( 17 01 07, 17 02 03, 17 03 80, 17 06 04, 17 01 80, 17 09 04) – w ramach usług dodatkowych na zgłoszenie właściciela przekazane za pośrednictwem Gminy; 2) w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych: a) przeterminowane leki (20 01 31*, 20 01 32); b) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki (ex 20 01 99); c) gromadzone łącznie tworzywa sztuczne, metale i opakowania wielomateriałowe – (15 01 02, 15 01 04, 15 01 05, 15 01 06, 20 01 39, 20 01 40, 20 01 99); d) papier i makulatura (15 01 01, 20 01 01); e) szkło i opakowania ze szkła (15 01 07, 17 02 02, 20 01 02); f) zużyte baterie i akumulatory (20 01 33*, 20 01 34); g) świetlówki / lampy fluorescencyjne (20 01 21*); h) chemikalia (15 01 10*, 20 01 13*, 20 01 26*, 20 01 27*, 20 01 28, 20 01 29*, 20 01 30); i) odpady wielkogabarytowe (15 01 03, 20 03 07); j) odpady budowlane gromadzone w oddzielnych pojemnikach z podziałem na: gruz (17 01 01, 17 01 02), odpady budowlane gromadzone łącznie, w tym armatura sanitarna (17 01 07, 17 01 80, 17 09 04), styropian (17 02 03, 17 06 04), wełna mineralna (17 06 04), papa (17 03 80); k) bioodpady w zakresie odpadów ulegających biodegradacji z ogrodów (20 02 01); l) zużyte opony (16 01 03); m) tekstylia i odzież (20 01 11, 20 01 10). 3. Realizując, wykonujący usługę Wykonawca zobowiązany jest do przekazania: 1) selektywnie zebranych odpadów komunalnych do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania odpadów; 2) zmieszanych odpadów komunalnych bezpośrednio do instalacji komunalnej. 4. Zamówienie należy zrealizować w terminie: Od dnia zawarcia umowy lecz nie wcześniej niż od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r. (W przypadku przedłużenia procedury przetargowej termin rozpoczęcia nastąpi od dnia zawarcia umowy). 5. Szacunkowa łączna ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r.: - zmieszane: 8300,00 Mg, - segregowane: 13041,04 Mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawiera załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: ZBM.271.34.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001